Menu

Krem Elidel

Czy któraś z Was stosowała u swojego maluszka ten krem na AZS? Jakie jest Wasze zdanie na temat tego kremu?

Mamusica2008
 2304  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie azs

Odpowiedzi

JUSTYLKA
u mojej córci zero efektu po stosowaniu tego kremu Lepiej reagowala na Adwantan Laticort lub Elocom ale to pewnie u kazdego maluszka różnie bywa AZS to nasza udręka juz 3 lata i poprawa minimalna a leków dziesiątki przez ten czas... POWODZENIA
ewusiczkaa
bardzo dobra masc choc tylko na słabe zmiany, nie zawiera sterydu co najwazniejsze.my stosujemy juz 4 miesiace.
nieborakrak
elidel niestety jest drogi i jest go mało w tubce. zmiany znikają szybko, więc działa dobrze, ale niestety kiedy przestanie sie go stosować wszystko wraca, przynajmniej u mojej córki. ważne że to nie maść sterydowa. warto też podawać dziecku z azs latopic. to probiotyk przeznaczony dla dzieci z alergia pokarmową pomocny w leczeniu azs. nie zawiera białka krowiego.
mbeltowska
elidel pomaga, ale kiedy przestanie się go używać problem od razu wraca, przynajmniej u mojej córki tak jest. do tego jest drogi i jest go mało. lepszy na suche miejsca przy azs jest cetaphil da, świetnie nawilża, skóra szybko sie wygładza. do tego tak jak pisze koleżanka, można stosować probiotyk latopic. można o nim przeczytać na jego stronie www.latopic.pl. jest tam tez sporo informacji o alergii i azs.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.