Menu

Krew z pępka...

Synek ma 12 dni,jeszcze mu kikut po pępowinie nie odpadł,ale od dzisiejszego ranka zaczęła z tej właśnie części lecieć krew,nie ma jej zbyt dużo ale jak przemywam płynem i patyczkiem to widzę że jest...Zadzwoniłam do położnej ,powiedziała że być może kikut szykuje się do odpadnięcia....Nie przekonująco to powiedziała.Czy dzieje się coś niepokojącego?

Kasia1978
 1356  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie kikut pępowiny

Odpowiedzi

renata29
nie przejmuj się,u nas było to samo tylko akurat w ten dzień przyszła położna i mnie uspokoiła a niedługo potem odpadł
flame123
jeżekli miejsce wokół nie jest zaczerwienione i ropka się nie sączy to jest ok.
Achcha
Jak chwilkę poleci i przestaje a kikut jest suchy i nie śmierdzi to wszystko ok. A czym przemywasz? bo ja wypróbowałam wszystko i najlepsze były gaziki Leko. Brzeg gazika wkładałam pod kikut i tak się lepiej osuszał.
Kasia1978
No właśnie ,że troszke od góry jest zaczerwienione,ale tylko z góry ,bo pod spodem jest suchy.Spryskuję pępek płynem OCTENISEPT i przecieram patyczkiem.
syla
u mojego synka też pokazywała się krew i musiałam mu przez 3 dni psikać antybiotykiem w areozolu ja bym się przeszła do lekarza
xkasiulax
ojj mojej tez krewka leciała,miała zaczerwieniony,położna żle mnie pokierowała,heh...i wszystko się pięknie zagoiło,jeśli oprócz krewki nie ma jakies dziwnej wydzieliny,i nie ma brzydkiego zapachu,to raczej infekcji żadnej nie ma....
xkasiulax
ja mialam gorzej,moją Vanesskę wypuścili z klamerką na kikucie (krejzolka)
syla
mój synek też miał klamerkę
Kasia1978
no i co z tą klamerką??
renata29
zaczerwienienie to może być od podrażnienia,jeśli nie ma ropy i nie śmierdzi to jest ok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.