Menu

Królik ,ropa w oku.

Mam w domu króliczka .Rano zauważyłam że ma zalepione ropą oko ,wymyłam mu rumiankiem .Jednak ropa cały czas pojawia się . Może ktoś miał podobny przypadek u królika lub innego zwierzaka .Wiem najlepiej do weterynarza .Tylko że jestem sama z miesięcznym synem w domu i bym musiała z nim jechać .Znieść wózek z 4 piętra i do tego zabrać klatkę ze zwierzakiem .

alinagj1o2
 1037  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie królik ropa w oku

Odpowiedzi

korek221
Całkiem możliwe ,ze króliś zadrapał się pazurkiem,albo rozwija się zapalenie spojówek..kiepsko Ci będzie wlec wózek,synusia i klatę z króliczkiem więc może zadzwoń do najbliższego veta i spróbuj zamówić wizytę domową?
Niektóre lecznice tak robią - mój vet przyjeżdża do nas na szczepienie psa i kotki:)
MamaMaya
po pierwsze odstaw ten rumianek! on moze uczulić jeszcze bardziej! mojej córce ropiały oczka po narodzinach położna poleciła rumianek a po nim córka ledwo oczy otwierała! do przemywania oczu najlepszy jest roztwór soli fizjologicznej. mojej suni ten ropiały oczka dostała krople do ocz od weta i mineło. jesli masz w domu krople do oczu ale dla ludzi to możesz zakroplić oczka królika bo takie same krople sa dla zwierzat z tym że pisze na nich "vet".
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.