Menu

Kropelki na ropiejące oczko u 8 miesięcznego dziecka ?

Od paru dni Zuzia ma problem z oczkiem. Lekarz zapisał kropelki Biodacyna. Stosuje je już 3 dzień. Dziś się dowiedziałam że podobno tak małemu dziecku nie powinno się zakraplać oczu. Co o tym sądzicie? Miałyście te kropelki? Czym najlepiej wyleczyć ropiejące oczko?

justyna01
 1188  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie ropiejące oczko ktople do oczu oko

Odpowiedzi

LaMandragora
Jak trzeba to trzeba. ;) Tez zdarzalo sie, ze cory mialy W TYM WIEKU problem z oczkiem i zakraplalo sie, jak byla potrzeba.
justyna83P
nam lekarka przepisała Atecortin i przemywanie oczka ciepła przegotowana wodą, przeszło po 3 dniach
Ada3610
Syn miał problem z ropiejącymi oczami i też stosowaliśmy kropelki.
Lepiej je stosuj, bo jak dziecku nie przejdzie, albo nasili się to będą przeczyszczać kanaliki łzowe, a to nie jest przyjemne.
Ada3610
Bynajmniej tak było u dziecka mojej znajomej.
LaMandragora
No chyba, ze te https://www.hurt.com.pl/klej-kropelka-2ml,p826.html kropelke masz na mysli, to tej nie polecam raczej bez wzgledu na wiek, bo... co kropelka sklei sklei... (grins)(awve)
piasekpustyni
Rok temu mieliśmy te krople co i Wy. co roku w sezonie letnim walczymy z zapaleniem oczu a w tym roku dodatkowo z zapaleniem spojówek prawdopodobnie jest to spowodowane alergią na jakieś pyłki. Jak trzeba to trzeba zapuszczać, lepsze to niż później komplikacje.
kinia87
Mojej córci pediatra zapisała Floxal.
czekoladka22
mój mały miał takie problemy ale na samym początku i kazali mi przemywać oczko chyba o ile dobrze pamiętam mocną herbatą.
flame123
Ropiejące oczko herbatą???
Stosuj te kropelki i pilnuj, żeby ta wydzielina nie zalegała (sól fizjologiczna do przemywania). Moja córeczka też to miała.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.