Menu

"krostki" na ... coś poważnego ?

od jakiś 3/4 dni mała ma (no wiecie gdzie) takie jakieś czerwone "krostki" .. czy to może być związane z odparzeniem ? smaruje jej to sudocremem ale nie widzę żeby znikało.. czy to może być coś poważnego ? w tym miesiącu idziemy na szczepienie i wtedy bym lekarzowi o tym wspomniała jednak jeśli to może być coś złego to polece chociaż by jutro .. nie ma ich w środku tylko na zewnątrz i również obok "piczki" na nóżce .. ogólnie są one chyba w trzech miejscach .. na jedno miejsce składa się więcej niż jedna "krostka"

Nicoletta
 761  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie krostki

Odpowiedzi

kasia1
a ja na takie odparzenia czy wysypki stosuję maść robioną specjalnie w aptece , moja niunia miała jakieś 4 miesiące temu strasznie podrażnioną pupcie stosowałam sudocrem bo zawsze pomagał a tym razem niestety nie tylko pogorszył małej zaczeły robić się rany i w aptece kupiłam właśnie tą robioną maść zadziałała rewelacyjnie i teraz jak są jakieś zaczerwienienia to od razu nią smaruję
cath4
U nas pomógł Tormentiol zmieszany z alantanem 1:1.
krzysia
Może to być pieluszkowe zapalenei skóry Nie dawno to przerabiałam, lekarz przepisał Pimafucort i w ciągu dwóch dni zniknęlo. Najlepiej pokazać to lekarzowi.
krzysia
Może to być pieluszkowe zapalenei skóry Nie dawno to przerabiałam, lekarz przepisał Pimafucort i w ciągu dwóch dni zniknęlo. Najlepiej pokazać to lekarzowi.
Nicoletta
dzięki dziewczynki (prezent)
przejdę się do lekarza ..
Monisia1888
Moja malutka miała tak kiedy zmieniłam jej pampersy!A gdy przeszłam spowrotrem do tamtych ktostki znikneły
bobasekm
Ja tez stosuje pimafucortem, ale niestety nie pomaga, tak samo jak sudokrem i maść pośladkowa, dlatego zalecam pójście do pediatry.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.