Menu

krwawienie

Dziewczyny mam dziwna sytuacje,urodzilam w listopadzie moja niunie,w lutym dostalam okresu,dodam ze juz nie karmie,w marcu zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne i podczas brania tych tabletek pojawiło sie krwawienie i to wcale nie takie małe,bylam u mojej ginekolog,ktora w zasadzie załamała rece,wspomniala tez ze zdarza sie ze po ciazy potrafi sie cos wybudowac na macicy...strasznie sie zmartwilam a usg mam dopiero 17 kwietnia...czy ktoras z Was tak miala

Nikolka
 676  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

krwawienie

Odpowiedzi

mammma
(cukierek) dla Ciebie na osłodę. nie miałam takiej sytuacji. chyba pozostaje Ci cierpliwie czekać na usg(cukierek)(cukierek)
Viljar
hmm lekarzem nie jestem, ale to może krwawienie od tabletek? Ja krwawiłam dopiero przy drugim i trzecim opakowaniu... Niby na początku przyjmowania hormonów mogą takie rzeczy się dziać. No ale trzeba czekać na USG :) Będzie dobrze
kasia13_archiwum
Czasem na poczatku, podczas brania tabletek, moze wystepowac takie plamienie (krwawienie) miedzymiesiaczkowe... Normalnie najpozniej po 3. m-cach brania tabletek powinny wszystkie skutki uboczne (w tym wlasnie to plamienie) ustapic... bo jesli nie, to pigolki moze nie pasuja tobie...
No i teraz chyba nie pozostaje ci nic innego, jak cierpliwie czekac do tego usg. To jakby nie bylo tylko 7 dni. Bo dzis mamy juz 10. kwietnia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.