Menu

krwawienie

Dziewczyny mam dziwna sytuacje,urodzilam w listopadzie moja niunie,w lutym dostalam okresu,dodam ze juz nie karmie,w marcu zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne i podczas brania tych tabletek pojawiło sie krwawienie i to wcale nie takie małe,bylam u mojej ginekolog,ktora w zasadzie załamała rece,wspomniala tez ze zdarza sie ze po ciazy potrafi sie cos wybudowac na macicy...strasznie sie zmartwilam a usg mam dopiero 17 kwietnia...czy ktoras z Was tak miala?

Nikolka
 651  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

krwawienie

Odpowiedzi

Basia1980
Ja tak miałam. Zaczęłam brać inne tabletki niż przed ciążą. Krwawiłam jak przy okresie przez cały czas brania. Lekarz powiedział, że jest to reakcja na tabletki. Wróciłam do swoich i wszystko sie skończyło. Miałam ostatnio USG i wsysko na szczęście jest ok(grins)
tlolek
ja przy cerazette krwawiłam nawet po 20 dni...okazało sie na usg ze wyściółka macicy nie była jeszcze w 100% odbudowana
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.