Menu

krwawienie po ...

Mamusie mam problem i nie wiem co może być jego przyczyną, a mianowicie chodzi o to że dziś po stosunku zaczełam krwawić i trwa to nadal. nie było to nic ostrego, gwałtownego tylko normalny seks po którym do tej pory nie miałam takich problemów. może któraś z was też tak miała??? jeśli tak to czym to było spowodowane??
PS. lekarz już umówiony ale dopiero na wtorek a ja się bardzo martwię.

Milki
 603  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie krwawienie po stosunku

Odpowiedzi

Milki
właśnie nie.
Milki
@basmie miesiączka mi się właśnie wczoraj skończyła więc raczej nie powróciła po dniu. a lekarz już umówiony tylko do wtorku to jeszcze daleko, a ja się martwie
koza54
mogą to być problemy z nadżerką
Milki
dwa dni temu i wszystko było w porządku.
kaisaa4
jak koza napisała. prawdopodobnie problemy z nadzerka.
MamusiaKubusia
Milki! A ja Ci powiem tak ... ok 7,5 roku temu miałam taki sam przypadek. Byłam z mężem na wczasach, okres skończył mi sie przedostatniego dnai pobytu, wiec dzień później postanowiliśmy poszaleć(smiech) i okres po tym mi wrócił, o ile dobrze pamiętam na jakieś 2 dni aczkolwiek, dość słaby. Mam pamiątkę z tego dnia(smiech) ... mojego cudownego syneczka(kciuki)(smiech)(cukierek)(aniol).
Lwiczka
Ja mialam kiedyś podobnie i okazało się że mam polipa. Właśnie po stosunku on jakby ulega podraznieniu i jest krwawienie. Ale przyczyny mogą być różne. Najl. wyjaśni to ginekolog
Circle
po takim czymś pani dr tak mnie postraszyła, że hej i wypisała skierowanie na czyszczenie. Od razu pobrała cytologię. Jeśli się powtórzy, mam iść do szpitala na zabieg. Minęło 1,5 mca i sie nie powtórzyło ,cytologia wyszła - 1. mam nadzieję, że jest dobrze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.