Menu

Krwawienie po miesiączce.

Witam, moje pytanie będzie trochę dziwne, ale muszę je zadać, żeby się upewnić, że nic mi nie jest. Chociaż po to to powinnam iść najlepiej do lekarza, ale nie mam za bardzo jak. Otóż w piątek 30.09 dostałam miesiączkę, w środę 05.10 miałam już lekkie plamienie. Wczoraj nie miałam już nic, nawet nie musiałam mieć już wkładki. Dzisiaj rano siedzę sobie przed tv i zaczął mnie w pewnym momencie pobolewać brzuch, ale nie za mocno. Stwierdziłam, że pewnie mam owulację i dlatego, ale gdy poszłam do toalety okazało się, że zaczęłam krwawić jak na początek miesiączki. Pomyślałam, że to jakieś resztki pewnie, ale teraz poszłam znowu i krwawię coraz mocniej i taką bordową krwią. Powiem szczerze, że się już teraz przestraszyłam i nie wiem co mam myśleć i robić. Dodam, że od tego poniedziałku biorę kolejne opakowanie pigułek no i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło. Proszę poradźcie mi czy coś takiego kiedyś Wam się zdarzyło i co może być tego przyczyną. Aha, przez ostatnie kilka dni jestem senna i mam straszne migreny, no i przedwczoraj dostałam szczepionkę przeciw grypie, po której mam wielką czerwoną, bolącą i swędzącą plamę na ręce. Czy to wszystko może mieć coś wspólnego? Jak myślicie? W ciąży teoretycznie na pewno ostatnio nie byłam i nie jestem. Poradźcie bo jestem spanikowana.

sque
 818  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie miesiączka

Odpowiedzi

sque
nie, te tabletki biorę już od 2 lat i przed ciążą też je brałam i nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło.
agnese32
hehehe zrob test bo moze bylas w ciazy i nie spostrzeglas sie moglas tez poronic niewiedzac o tym (kwiatek)
sque
No wiesz napisałam o tej szczepionce, żeby było wiadomo co ostatnio zażywałam, jak np. tran (choć wiem, że to na pewno nie ma wpływu), bo różnie w tych czasach bywa, a przy szczepionce przeciw grypie też nigdy takich objawów nie miałam jakie wcześniej napisałam.
bobas
Ja zaczęłam brac tabletki od czerwca tego roku i własnie w tym miesiącu miałam okres ,a potem za tydzień 2 dni plamienia nie wiem czy to może związane z tabletkami,do tego pobolewaja mnie jajniki
Anemona
ja bym sie wybraa do lekarza . Bo to nie jest zwykle plamienie tylko grubsza sprawa.

Ja plamiłam przez trzy tygodnie jak sie zaczęłam drastycznie odchudzać ale to było lekie plamienie, nie konsultowałam tego z lekarzem ale gdy bym krwawiła tak jak na początku miesiączki to bym zareagowała.
Ewentualnie zadzwoń do przychodnie i zapytaj czy szczepionka może mieć takie skutki uboczne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.