Menu

Krwawienie podczas brania tabletek

Hej Dziewczyny,
Mam pytanie, bo jakoś 2 tyg temu jak dostałam miesiączkę zaczęłam brać tabletki, Daylette. Wszystko super, ale co kilka dni pojawia mi się lekkie krwawienie. Może któraś z Was miała podobnie i wie, o co chodzi. Dodam, że miałam miesięczną przerwę w braniu tabletek, ale wcześniej wszystko było ok. Nie chcę iść od razu do lekarza. Z góry dzięki za odpowiedź(kwiatek)

ewlirinka
 357  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie tabletki antykoncepcyjne miesiączka

Odpowiedzi

tlolek
a w ulotce nic nie pisze o plamieniach podczas brania tabletek?
niektórzy producenci informują iż organizm w ciągu pierwszych 3 m-cy ma czas na przyzwyczajenie się do hormonów i może takowe figle płatać
ewlirinka
@tlotek- cholera jaki człowiek stary tak i głupi(bach) ide czytać ulotkę i już nie zawracam gitary(kwiatek)
Anemona
ja tak miałam ale jak przeszłam na dietę, w środku cyklu plamienie przez ok tydzień i to było jak brałam tabletki od pół roku.
tlolek
jeżeli nadal te plamienia się będą utrzymywać warto się przejść do lekarza bo takie plamienia mogą też być spowodowane zle dobranymi tabletkami bądź nadżerką.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.