Menu

Krwotoki z nosa u trzylatki......

Dziewczyny czy wiecie co moze to powodowac?Dzis ide z Zuzia do lekarza bo serio zaczynam sie niepokoic,,,w czerwcu z Kujaw przeprowadzilismy sie w Alpy, wiadomo, inny klimat, cisnienie, wysokosc geograficzna.I tu latem zdarzalo sie ze Zuzi w czasie snu leciala krew z nosa, nie duzo ale przez okolo 2 tyg.miala rano brudny nosek,Stwierdzilismy, ze to przez zmiane klimatu....potem to ustalo ale okolo 2 tyg temu znow miala krwotok, tym razem duzy, krew sie lala, dzis to samo....w Polsce nigdy nam sie to nie zdarzalo.Mialyscie takie przypadki?

aniula
 438  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie krwotok z nosa

Odpowiedzi

Marta050709
znam taki sam przypedek ale nie zmieniali miejsca zamieszkania tylko wynikiem takich krwawien bylo zbyt cieple powietrze w domu,za cieplo jednym slowem mieli w mieszkaniu
Niegrzeczna
Ja miałam takie krwotoki codziennie od 4 czy 5 roku życia i nic nie dało się zrobić samo musiało przejść. Krew mi leciała czy to wiosna czy lato a nawet w zinie. Nie miałam konkretnej jednej żyły którą można było przypalić i by było po problemie więc pozostało czekanie. Moja siostra miałą to samo tylko mniej i rzadziej. Nie wiadomo skąd bo rodzice tego nie mieli tylko dziadek. Najlepiej do lekarza bo u Cb może to być przez zmianę ciśnienia klimatu czy jeszcze kilka innych czynników a nie tak jak u mnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.