Menu

Kryzys. Setki tysięcy bezrobotnych

" Amerykanie masowo bankrutują. Przez kryzys nie mogą spłacać kredytów na domy, a zyskowna sprzedaż nieruchomości graniczy z cudem. W efekcie ludzie tracą wszystko i zostają z potwornymi długami. Drobni inwestorzy przezornie wycofują oszczędności. To samo robią rekiny giełdy, przez co ta spada w przepaść.
W USA wielkie zakłady pracy stają, a ludzie zwalniani są z pracy. Liczba ubiegających się o zasiłek w ciągu ostatnich czterech tygodni sięgnęła poziomu najwyższego od 26 lat.

Co gorsza, zaraza rozlewa się na cały świat."

fragment ze strony dziennik.pl


Czy wy też obawiacie się tego, że kryzys w jakimś stopniu dotknie każdego z nas? Np. że rata kredytu wzrośnie, stracicie pracę itp? Czy może już odczuwacie skutki kryzysu?

carla1978
 541  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca gospodarka kryzys bezrobotni

Odpowiedzi

Pixelka
Mi rata kredytu juz wzrosła i nie jestem zbyt szcześliwa z tego powodu, ale co zrobić. Pozatym jakoś szczególnie tego nie odczuwam.
carla1978
W PL też są już dośc wysokie wymagania, żeby dostać kredyt. Ciekawe co to będzie, ludzie nie będą dostawać kredytów, inni nie będą mogli sprzedać swoich mieszkań, bo nie będzie miał kto ich kupić. Ciekawe jak to się zakończy?
hogata
Zgadza się carla, i teraz brać kredyt czy nie brać. Ja się trochę obawiam.
artanis
Nic tylko jeśli ma się jeszcze jakąś gotówkę - kupić mieszkanie. Niedługo czynsze za wynajem także pójdą do góry, a ludzie będą wynajmować, bo nie dostaną kredytu na zakup...
mysia
W Norwegii tez sie odczuwa skutki kryzysu.kredyty wzrosly,nieruchomosci spadaja a i gdzie nie gdzie prace sa wstrzymane czyli tzw.przestojowe
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.