Menu

krzesłko do karmienia- pięciopunktowe pasy

Hej dziewczyny:) mam pytanie odnośnie pasów do krzesełka. Dostałam Krzesełko do Karmienia Chicco Happy Snack ale brakuje w nim tych pasów pięciopunktowych. Może wie któraś z Was gdzie można takie dokupić albo któraś z Was ma do sprzedania. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Madzika
 849  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy krzesełka pasy

Odpowiedzi

MamaMaya
numer aukcji 2373181425 prosze bardzo (kciuki)
MamaMaya
albo zapytaj o nie w sklepie dzieciecym lub popatrz za nimi na stoisku dzieciecym w markecie ja w tesco takie kiedys kupilam
syla
ja kupiłam takie w sklepie z artykułami dla dzieci
jagoda30
pięciopunktowe pasy w krzesełku do karmienia..... (krejzolka)
Madzika
dziekuje za odp lecz takie pasy juz kupiłam i mozna je wpiac tylko w dwóch miejscach w foteliku co nie daje pełnego bezpieczenstwa dziecku. W orginale pasy sa przymocowane do fotelika nad ramionkami, w pasie i miedzy nózkami, a te mozna przymocowac jedynie w pasie.
Madzika
Maja jest bardzo ruchliwym maluchem i obawiam się ze z takim "lichym"
zabezpieczeniem się wysunie pod blatem. Dlatego poszukiwania trwają. A do nieszczęścia wystarczy chwila.
jagoda30
anu80 krzesełko to nie samochód, dziecko ma mieć pole manewru, a przypięte dobrze w pasie nie wypadnie.Nie rozumiem co masz przeciwko krzesełkom z ikeii,tylko firma się liczy?im lepsza metka tym lepiej?
jagoda30
a krzesełka mają zazwyczaj pas w kroku i dziecko się nie ma prawa wysunąć
Madzika
ja nie mam nic przeciw. dostałam takie i ciesze sie z tego ale bez pasów 5-cio punktowych nie ma paska w kroku tylko w pasie jest przymocowane. a ten plastik Maja zgrabnie nóżkami omija i przekłada nogi na jedna strone.
jagoda30
moje miało pas w kroku i blat który przysuwało się blisko dziecka i było ok,a sadzałam dziecko też dopiero jak samo siedziało.POwodzenia w poszukiwaniu(kciuki)
Madzika
Poszukiwania zakończone:) Udało mi sie skontaktowac ze sklepem który sprzedał mi pasy wystawili je dla mnie na allegro. SUPER
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.