Menu

ksiazeczka oszczednosciowa

czesc dziewczyny, postatnio z mezem zastanawiamy sie nad załozeniem naszej coreczce jakiejs ksiazeczki mieszkaniowej badz oszczednosciowej. co byscie polecały, w jakim banku chodzi mi o to zeby jak bedzie dorosła miała jakies zabezpieczenie pieniezne. z tego co sie orientuje to na ksiazeczke oszczednosciowa trzeba minimalnie wpłacac 200 zł miesiecznie a chciałabym załozyc cos takiego zeby zaczynało sie najwiecej od 100zł. macie jakies propozycje??

Agniecha89
 2032  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko

Odpowiedzi

mamapati
my założylismy konto oszczeednosciowe w ing, mozemy wplacac ile chcemy
smerrfetka
ja założyłam książeczkę PKO w ajencji pko.....ty jesteś głównym właścicielem,a dziecko może kożystać z niej po ukonczeniu 18 roku życia jako współwłaściciel.....WPŁACASZ ILE CHCESZ MOŻE BYĆ NAWET 30 ZŁ i wypłacasz tyle samo.....i nie musisz wpłacać co miesiąc,od ciebie zależy ile i kiedy chcesz wybrać kase......na poczcie też możesz wypłacać pieniądze...
beata87
Moi rodzice założyli mojej córeczce takie konto w commercial union,, wpłacają tam pieniążki na każdą okazje , urodziny imieniny i wszystkie inne święta, mała ma tam więcej pieniędzy niż ja mam oszczędności, tak szybko rosną odsetki ') Zosia dopiero jak będzie pełnoletnia możne je wypłacić bądź osoba upoważniona do tego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.