Menu

Książeczki

Czy wasze dzieci lubia jak im czytacie bajeczki? Moja córa jakoś za mało jest cierpliwa i chce dalej i dalej i co będzie na końcu... zastanawiam się czy się jej to odmieni.

Alb22
 456  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

czytanie książeczki

Odpowiedzi

avialle
mój synek nie jest wiernym słuchaczem, za szybko zasypia, ale myślę, że się odmieni ;)), zwłaszcza, ze ostatnio czytałam mu Bridę Coelha ;), póki co wszystko mu jedno byle mama coś mówiła ;).
kasia13_archiwum
Fatima lubila i lubi do tej pory...

A Yasmina to jak dorwie jakas ksiazeczke to kazda pomarze... a sluchac to tak 5 minut... i to wszystko...
ODYNIECKA
Mój Szymonek bardzo lubi książeczki jest jeszcze mały więc przekręca strony szybciej niż ja czytam, ale jak coś bardzo mu się podoba to jest w stanie skupić uwagę i wytrzymac do końca. Bardzo lubi "Pana Maluśkiewicza" czasami czytam mu tę książeczkę dwa-trzy razy po kolei. Mam razenie, że zna ją na pamięć
krasna1
Moja córa zawsze lubiła.
Do tej pory przed snem jej czytamy!
Sama też już się bierze za czytanie!!
itaka
mojej starszej córce czytam już ... ósmy rok :) a ta młodsza się zaraziła od siostry i też pewnie będę czytała z 8 lat... matko ta perspektywa mnie przeraża :P
renatka
Jak zaczynam czytać Adriankowi książeczki to on mi kartki tak szybko przewraca że nie nadążam a potem zabiera mi książeczkę i sam przegląda,bardzo lubi przeglądać książki:)i chyba niezbyt słucha jeszcze tego co czytam...ale chyba jest jeszcze za mały na skupianie uwagi na tym co czytam..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.