Menu

Książka

Witajcie mamusie. Jakie znacie książki przy których uroniłyście łzy? Bardzo chciałabym poczytać książkę najlepiej wzruszającą i w której uczucia i emocje będą grały główną rolę.

malamama17
 591  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport książka

Odpowiedzi

irekzboralski
Polecam książki Małgorzaty Kalicińskiej..."Dom nad rozlewiskiem" i inne...co prawda nie wzruszały mnie do łez ale jak dla mnie są świetne...(grins)
Ada3610
ja uwielbiam książki typu: ,,Kwiat Pustyni" ,,Spalona" itp.
renata29
Jedyna książka przy której do tej pory płakałam to "Samotność w sieci" Wiśniewskiego.
amalka
"Jane Eyre", "Ucieczka Nathana", "Światło moich oczu", "Gdzie serce twoje", "Ćpun", "Dzieci z dworca ZOO", "Spotkamy się kiedyś w moim raju"...
minio
"wichrowe wzgorza"Emily Bronte polecam
dominikas87
E. Schmitt "Oskar i Pani Róża",P. Coelho "11 minut,Ostatnia piosenka Nicholas Sparks,Cathy Glass. Czekając na anioły.Cathy Glass Pokochaj mnie mamo,Dana Fowley. Jak ona mogła.Leah Chishungi. Ucieczka z raju.
Vanessa Steel. Ukarana. itp
Panterka
"Kato-tata" Halszki Opfer (bardzo smutna książka, o dziewczynce wykorzystywanej fizycznie) "Kwiat Pustyni" "Spalona",
kreskah
mnie do płaczu ze wzruszenia ( a rzadko mi się zdarza) doprowadziły takie tytuły:
"Oskar i Pani Róża"- buczałam jak dziecko, "Potem"- Giuliame Musso (hmm możliwe że jakąś literówkę zrobiłam), "Poczwarka" Doroty Terakowskiej, "Niezawinione śmierci" Wiliama Whartona i moja cudowna "Nostalgia Anioła" Alice Sebold- którą znam prawie na pamięć :)

Tyle mi teraz przychodzi do głowy, choć pewnie jeszcze bym coś znalazła...
PatrycjaM
tak jak pisze amelka, aczkolwiek smutne książki. Polecam ksiązki Daniel Stell czytałam (kiedyś) ok 20 tytułów i zawsze płakałam i strasznie "wciągają".
Kordelia
"Samotność w sieci" J.L.Wiśniewski, "Motyl" Lisa Genova i "Wybór Marty" Lidia Witek - te utkwiły mi w pamięci jako najbardziej wzruszające (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.