Menu

Książka kucharska dla dziecka

Czekają nas za dwa tygodnie urodziny mojej bratanicy. Mała ma 10 lat i bardzo bardzo lubi pomagać mamie w kuchni dlatego pomyślałam o jakiejś fajnej książce kucharskiej dla dzieci z ilustracjami i takimi „daniami” które mogłaby robić przy niewielkiej pomocy dorosłych. Znacie może jakieś takie pozycje i możecie coś polecić?!

Daria
 1068  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko książka kucharska

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Ja mam serie "Cecylka Knedelek, czyli ksiazka kucharska dla dzieci" Joanny Krzyzanek. Zielona, czerwona i chyba niebieska... Sa super fajne przepisy i z obrazkami i ciekawymi opisami...
kasia13_archiwum
@atena... po niemiecku tez mam... ale ta wlasnie jest po polsku. Dziewczyny od babci dostaly... a raczej Fatima dostala... ;)
kasia13_archiwum
Co do tej ksiazki...

"Description: Autorzy bestsellerowej książki "Jan Paweł II czyli jak Karolek został papieżem" proponują tym razem doskonałą zabawę dla całej rodziny związaną z przygotowywaniem posiłków. Wreszcie doczekaliśmy się prawdziwej książki dla małych i dużych kucharzy! Opowiada ona o mieszkającej w domku przy ulicy Naleśnikowej 5 w Starym Knedelkowie, Cecylce Knedelek oraz gąsce Walerii, a także o ich przyjaciołach. W książce znajduje się prawie 100 opowiastek i ponad 130 bajkowo opisanych przepisów na pyszne potrawy. Dowiesz się z niej, dlaczego Waleria była czerwona jak burak, co jadła Cecylka na makowej polanie, kto spałaszował cytrynowe ciasto pani Ludmiły, jak powstało ciasto z plotek, co można zjeść na obiad u Czesławy Czarownicy, w jaki sposób przygotować ciasto dla marudzących, bałwanki z sera, prawdziwy obiad, miksturki z ziół, chrupiące łatki, zupę na upały, ptasie mleczko i wiele innych słodkich, słonych, kwaśnych oraz gorzkich potraw."


http://wysylkowa.pl/ks828996.html
kamilka86
ksiazka kucharska kaczora donalda i chyba jeszcze jest ksiazka z kubusiem puchatkiem
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.