Menu

KTG co to wogóle jest???

Pewnie to głupie pytanie, ale co to wogóle jest za badanie KTG??? Jestem w 36 tc i nie miałam jeszcze takiego badania. Kiedy kieruje się na to badanie???

Basia88r
 817  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie ciąża skurcze ktg

Odpowiedzi

Wiktoria123
ja cały porod spedziłam z KTG na brzuchu masakra!
jolkabt
To taka fajna aparatura, dzieki której słyszysz, jak bije serduszko twojego maleństwa jeszcze w brzuszku (klaszcze)(klaszcze)
Basia88r
A jakie jest prawdopodobieństwo że wogóle będę miała to badanie?
karolincia
Ja pamiętam pierwsze miałam jakoś jak mi się termin już zbliżał dokładnie nie pamiętam a potem w szpitalu po terminie byłam i miałam 3 razy dziennie. No i przez cały poród.
Basia88r
Czyli mogę mieć je robione dopiero podczas porodu?
Basia88r
No ja właśnie chciała bym mieć to badanie, ale wydaje mi się, że mój gin. to tak troche olewa tą moją ciążę, bo jak na razie to jedyne badania jakie miałam to morfologia, mocz i 2*USG
anna000
ja KTG mialam dopiero jak zaczelam rodzic przy skurczach...
sweetnessa27
@kasia13 bo w Polsce to jest prawie jak za komuny....Ech...strach rodzić...Wszystko stoi w miejscu...W ogóle nie idą do przodu...Na wszystkim oszczędzają,nic im się tu nie chce...Totalna masakra..A znieczulenie?To nawet jeżeli się chce za nie zapłacic to nie posiadają...Tylko w kilku szpitalach a w reszcie to nie ma na tyle wykwalifikowanej kadry...To co tu się dzieje jest żałosne...Kiedy Polska w końcu ruszy z kopyta żeby dorównać innym krajom????Ach....

(pout)(pout)(pout)(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.