Menu

kto bardziej ostry?! ;)

dziewczyny jak to jest u Was?! chodzi mi o to kto jest bardziej ostry i wymagający wobec dziecka Wy jako matki czy Wasi partnerzy Tatusiowie?!
mi się wydaje że u mnie chyba ja jestem bardziej stanowcza, wymagająca i sroga wobec synka niż mój mąż ;) mały wie że u taty może sobie na więcej pozwolić-tatuś mu na wszystko pozwala; to nie znaczy że jestem dla niego gorsza poprostu jestem z nim 24h na dobe może też inaczej na to patrze. ale kocham go nad życie... ;)
jak jest u Was?!
buziaczki ;)

basiaikubus
 498  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie dziecko rodzice

Odpowiedzi

Juli1303
To zależy przy czym ale ja jestem taką luzacką matką i na wszystko mu pozwalam, a mąż jest pedantem i trzesie sie jak np. dziecko porozrzuca kredki.
ODYNIECKA
Ja jestem ta okrutna;-, wymagajaca;-, konsekwentna;- mamusia jeżeli chodzi o "starszyznę" ale przynajmniej moje dzieci wiedzą czego mają się trzymac i gdzie jest granica. Maleństwo też wie gdzie są granice ale i tak wszystkim "chodzi po głowie". Tatuś jest.... taki sam jak ja. Oboje naszą trójeczkę kochamy nad życie.
basiaikubus
no nie powiem mój mąz jest bardzo wrażliwy; jak chodzimy na szczepienia to płaczą razem ;) mówi że nie może słuchać jak synek płacze; może to też dlatego że jego rodzice już odeszli i ma tą świadomość że zostaliśmy mu tylko my
kasia13_archiwum
Moze nie ostra, ale to ja jestem ta konsekwentna, stawiajaca granice, wymagajaca. Tatus to ten, co przymknie oko... pusci plazem...
Ale... z drugiej strony to ja jestem ta cierpliwsza...
Czy karzaca? Uczaca, ze wszystko ma swoje konsekwencje.
Maria25
oj niestety ja, mąż pozwala Martynce na wszystko, co czasem mnie denerwuje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.