Menu

KTO RZĄDZI???

MAMUSIE, KTO U WAS W ZWIĄZKU/MAŁŻEŃSTWIE RZĄDZI (NOSI SPODNIE (grins) ) ??? I CZY PODOBA WAM SIĘ TO, CZY JEDNAK NIE???

KTO RZĄDZI???

koza54
 720  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina związek

Odpowiedzi

Mandarinios
U nas ja. I to nie jest kwestia tego, że sama ustanowiłam taki porządek w domu. Mó mąż miał tak w domu rodzinnym więc dla niego naturalnym jest fakt, że kobieta zajmuje się wszystkim :/ Z jednej strony mi to nei przeszkadza bo mam przynajmniej wszystko pozałatwiane ale z drugiej strony brak mi faceta, który będzie trochę ponad mną, przy którym poczuję się bezpiecznie i czasem jak mała dziewczynka.... preferuję związki gdzie dominuje partnerstwo a nie jedna z osób... no ale czasem tak się nie da :(
Paulinka1701
ja rzadze :) choc tez mam na uwadze jego zdanie ale raczej pałeczka jest po mojej stronie (grins)(grins)(grins) Choc czasami partner postawi na swoim nie powiem ale jednak to za malo (grins)
koza54
u mnie to roznie bywa ale zazwyczaj ja dyktuje co i jak ma byc. chociaz staram sie tez mu dac sie wypowiedziec na rozne tematy i nie zawsze stawiac na moim (grins)
aniula
u nas niestety to jest roznie...wszystko na mojej glowie a jak cos chce to zaczyna rzadzic(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) ...chosc raczej nie daje sobie w kasze dmuchac, czasem ustepuje dla swietego spokoju(pout)(pout)
justys2529
u nas tez to bywa roznie(grins) ale zazwyczaj ja mam ostatnie slowo do powiedzenia(grins) I zawsze ostawie na swoim!!!!
flame123
dokładnie tak samo jak @kasiulek2121(smiech)
koza54
A mój zawsze mówi, że: Ty tu rządzisz (grins)(grins)(grins) ale ja zazwyczaj i tak pytam go o jego zdanie (grins)
moput
U nas jest podzielone: mąż pracuje, zarabia a ja prowadzę dom, zajmuję się opłatami, dziećmi, kiedy on jest w domu zawsze mi pomaga. Wszystkie ważniejsze decyzje podejmujemy razem i duzo ze soba rozmawiamy. Myślę, że tak jest fair.
homie
my razem rzadzimy (grins)(grins)(grins) teraz mąż wyjechal do pracy za granice takze rządze ja (grins)(grins)(grins)(grins)
neliteli
mojemu mężowi zdaje się,że on ...ale i tak robię to co ja chcę
Zależy jeszcze o co chodzi wiadomo...
Anita21
zdecydowanie ja!!!!!!(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
artisylvi
Zawsze RAZEM (kwiatek)
patusia06
wspólnie (grins)
wszystkie decyzje podejmujemy na ogol razem, choc czasem mam wrazenie ze ja rzadze a on tylko przytakuje... (krejzolka)
lwica
Zdecydowanie ja , bo mąż pracuje za granicą i wszystko jest na mojej głowie, jeśli chodzi o jakieś duże inwestycje to razem ale i tak ostatnie słowo należy do mnie, niekiedy mi z tym ciężko , ale takie życie.(pokoj)
JUSTYLKA
ja
alinagj1o2
Każdy rządzi swoim kątem bo mamy rozdzielność majątkową. Poza tym w domu żądzę ja,liczę się ze zdaniem męża,a decyzji trudnych było wiele. Ja sama już podejmowałam decyzje bez niego a on beze mnie chyba nie.Zawsze dzwoni i się radzi. (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.