Menu

Która sieć ?

Witam
Z jakiej sieci macie abonamenty ? którą polecacie ? , czy są tu osoby które mają z NJU mobile? mam oferte z orange gdyż w tej sieci mam numer ponad 6 lat, lecz nie do końca jestem zdecydowana , z góry dzięki za radę :) miłego dnia :)

emikacpi
 346  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Praca i Finanse komórka

Odpowiedzi

MaLaCzarna
4 lat miałam w play i to była pomyłka ( wieczny brak zasięgu) . Teraz mam w T- mobile i jestem zadowolona :)
amalka
Od szkoły średniej (a wiosen stuknie mi niebawem 33) jestem użytkowniczką telefonu w sieci Plus. Na inną nie zamienię. Oferty mają atrakcyjne no i (powołując się na program lojalnościowy- jeśli mogę to tak określić) za każdym razem negocjuję (ostatnio telefon za 99zł wywalczyłam za 1zł) W tej chwili połączenia z Plusem mam darmowe bez ograniczeń, 400 lub 600 (nie jestem pewna) minut gratis do innych sieci i "ileśtam" SMSów + internet (po wyczerpaniu pakietu po prostu zwalnia). Abonament 50 zł. Na zasięg też nie narzekam.
karolincia
Mamy od kilku lat w T-mobile nie narzekam, zasięg w porządku, dużo darmowych minut do wszystkich.
jagoda30
Ja się z T-mobile wyniosłam,wiecznie problemy z siecią i zasięgiem.Teraz jestem w Play,szału nie ma ,ale przynajmniej wszędzie mam zasięg.29,90 darmowe w sieci i chyba 80 do wszystkich.
stokrotka30
t-mobile...w naszym rejonie najlepszy zasięg....mam abonament za 16 zł + 60min ,+w sieci za darmo....wszyscy mamy w t-mobile ,więc gadamy za darmo,a tych 60 min ,nigdy nie przekroczyłam,bo rzadko dzwonie poza sieć... ;)
katarynka3311
Mam w Orange abonament 39,90 w tym do Orange za free rozmowy i smsy, a do innych sieci 180 minut wymiennych na smsy. I jeszcze dodatkowo za darmo na wybrany nr.stacjonarny, lub komórkowy poza Orange.
clyde22
Jak napisała Eudaimonia - jeden pies...
Po kilkunastu latach w Erze (T-mobile teraz) czwarty rok w play. Ogólnie jestem zadowolony i z zasięgu, i z warunków. Minus taki, że na następny okres rozliczeniowy nie przechodzą nie wygadane minuty i smsy. Podpisując umowę nie dopytałem. Łaszcząc się na telefon przewartościowałem trochę abonament, więc to, co nie wygadam, idzie w "kanał"...
Plan na przyszłość - telefon na kartę. Już mam upatrzony model. Może być ta sama sieć...
irekzboralski
Od zawsze mam w plusie, jak reszta familii i większość znajomych.
mamaGosia
Ja od ponad 15-lat jestem z plusem. Teraz mam abonament za 9.90, a w tym 200 minut wymiennych na sms. Mnie wystarczy.
clyde22
Nie ma to jak "darmowy" stan... (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.