Menu

Która z Was praktykowała pieluche tetrową?tak/nie i dlaczego?

Hej!
Jesteśmy w większości pokoleniem, które samo wychowywało się na pieluchach tetrowych. Pomijając problem prania takich pieluch, myślę czy na przyszłość nie powrócić do tej "oldschoolowej" szkoły przewijania. Wprawdzie nie mam doświadczenia ale jakoś wydaje mi się, że używając takich pieluch dziecko szybciej nauczy się wołać o siku czy kupkę. A Wy co o tym wszystkim myślicie?

mumczinx
 681  1

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Nie. Nie uzywalam pieluch tetrowych. Oszczedzilam eksperymentow moim dzieciom. Suche byly z 2 latkami. Wiec nie najgorzej.

A propos tego, kiedy dzieci sa suche. Sama sie niedawno (na niem. Netmamach) spotkalam z grupa mam, ktore w ogole nie stosuja pieluch (tak, tak) i juz kilkumiesieczne dzieci ucza korzystania z nocniczka itd. Skomplikowana sprawa... podobno funkcjonuje, a wzoruje sie na doswiadczeniach z innych krajow, gdzie wlasnie dzieci dorasaja bezpieluszkowo... (czego to nie ma?).

Jesli chodzi o pieluchy tetrowe... Nie mowie, ze sa zle. Szczegolnie, ze teraz sa nowe rodzaje, ktore mozna szybko i sprawnie zakladac. Ale to jednak nic dla mnie. Ja trzymalam sie Pampersow.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.