Menu

KTORY MIESIAC NAJLEPSZY NA PRZYJSCIE NA SWIAT WASZEGO DZIECKA I DLACZEGO ??

Który miesiac uważacie za najlepszy dla przyjscia na swiat swojego dziecka i dlaczego Czy sa to miesiace wiosenne czy też letnie czy raczej jesienne, zimowe.Czy łatwiej jest mama w lecie czy tez jest to bez znaczenia Odpowiedzi potrzebne są do pracy.

Najlepszy miesiąc narodzi dziecka

malwina123
 315  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Wychowanie poród porod

Odpowiedzi

renata29
Maj bo ja też jestem z maja a to jest najpiękniejszy miesiąc.
monia01081985
na pewno wiosenno-letnie miesiące są lepsze od zimowych choć dla mnie to bez różnicy moja najstarsza córka jest z grudnia i też daliśmy rade przebrnąć pierwsze miesiące przez zimę. Jeśli bym miała wybrać to bym wybrała Maj, Czerwiec (akurat moja druga córka jest z czerwca) no i Lipiec.
Bestyjka
Między kwietniem a lipcem coby maluch jeszcze za ciepłego po dworze pooddychał.
oli28
Każdy miesiąc jest dobry na urodzenie dziecka
amalka
Dziwne pytanie... Każdy (kciuki)
jagoda30
Sobie można na planować,dziecko i tka zrobi co zechce (pokoj)
Maćka urodziłam w lipcu,było super bo cieplutko i zaraz po wyjściu ze szpitala mogliśmy iść na spacer.
Zuzia urodziła się w listopadzie(miała w grudniu),trochę było kiepsko kiedy musieliśmy kilka razy w miesiącu jechać do jakiegoś lekarza,ale nie miałam problemu kiedy wyjść z dzieckiem na dwór,trzeba było wychodzić i koniec.
czekoladka22
A jak dla mnie to chyba najlepsza jest jesień :D Chciałam żeby moje dzieci urodziły sie tak jak ja i mąż w lato urodziłam w czerwcu i dla mnie jak i dla dziecka było ciężko przetrwać pamiętam że było bardzo gorąco i do tego 4 zapalenia piersi dlatego niestety karmiłam tylko 2,5 miesiąca :(
A córcię urodziłam ostatniego października i było wszystko pięknie:]
Wiec cieszę sie ze znów bedę rodzic za niedługo zobaczymy czy zechce wyjść w tym miesiącu czy w następnym:D
jola8443
dla mnie to nie ma znaczenia.ja jestem z lutego,mąż ze stycznia,syn z grudnia a córka z września:)
Beatka9316
Owszem może fajnie jest urodzić wiosna lato... Można wtedy robić długie spacerki z dzieckiem. Ale każdy miesiąc jest odpowiedni na przyjście na świat małego członka rodziny :) Nawet jak to będzie środek zimy i będzie po -20 stopni. Najważniejsze jest to, że w końcu ma się to swoje wyczekiwanie dziecko :)
elinka
Pierwsze dziecko urodzilam w styczniu, z drugim celowalismy w wiosne... ale juz wiem, ze w najlepszym wypadku bedzie jesien. Jest takie madre powiedzenie " Chcesz rozsmieszyc Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach"... tyle na temat planowania sobie miesiaca na porod :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.