Menu

kubek niekapek

Dziewczyny moja córeczka ma 9 miesięcy i pije soczki z butelki, może powinnam wprowdzić jej kubek niekapek a odstawić butelke.

iwona1985
 654  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie dziecko kubek niekapek

Odpowiedzi

aniolek17
moj ma roczek i od 9 miesieca pije z takiego kubeczka na poczatku niechcialo dziecko ale niemialo wyboru jak niedostało nic innego :) ale polecam nuka tesciowa ma awentu i niejest tak fajny jak nuk :)
rozowa82
ja mam aventa i jestwen basrdzo zadowolona, rzecz gustu
avialle
niby od skończenia 6 miesiąca powinno się uczyć pić dziecko z kubeczka, ale mój ma 7,5 i nie chce z niego pić więc pije z butelki, możesz jej podać pić w kubeczku może się przekona :) fajne są też kubki treningowe, a`la butelka ale z ustnikiem :)
Izka82
moj ma 5, 5 miecha i nie lubi tego kubeczka, jak mu daje to polowa leci mu bo brodzie, wiec go nie mecze i butelke daje. najwaznijesze jest dla byc pewnym ze wypil okreslona ilosc plynow.
jak ja bylam mala to nie bylo kubkow niekapkow i wszystko pilo sie z butelki bardzo dlugo a jak przyszedl czas kubeczkow to poprostu przyszedl, wiec tez nie zamierzam sie tym bardzo stresowac
neliteli
moja córa skończy 5lat w maju i nadal pije kaszę z rana i wieczorem przez butelkę:) inaczej by nie ruszyła.Reszta dnia normalnie ze szklanki, tylko z rana i wieczorkiem z butli może lepiej jej smakuje i się miło kojarzy...
mamaFilipka
powinnas juz uczyc dziecko picia z kubeczka bo zbyt dlugie ssanie smoczka z butelki powoduje prochnice. pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.