Menu

Kubek niekapek :)

Dziewczyny kupiłam małej Kubek- niekapek z tym,ze nie wiem czy nie za wcześnie? skończyła 7-miesięcy czy już powinna pić z takiego kubka soczki herbatki itd... Bo w sumie czytałam,że powinno się podawać dziecku dopiero po Roczku

xkasiulax
 649  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie kubek niekapek

Odpowiedzi

renata29
niekapki są od 6 miesiąca więc teoretycznie może już pić,mój synek ma 11 miesięcy i jak na razie nie mogę go przekonać do niego
Zana
moja wcześniej nie chciała niż jak skończyła roczek ....są od 6-go m-ca ale osobiście nie znam dziecka w tym wieku które by piło z kubka ...
Bozena26
ja mojemu podawalam kubeczek niekapek po 6 miesiacu i bardzo sie cieszyl z gumowym koncem bo pogryzc sobie mogl, a jak chcial to sie napil i odpowiada mu:)
xkasiulax
dzięki (prezent) na razie służy jej jako nowa zabawka (grins)(prezent)
Brygidka82
No ja nawet dziś czytałam w gazecie że po roczku kubek niekapek.Ja swojemu synkowi kupiłam przed roczkiem i tez bardzo dlugo nie chciał z niego pić.
monia26
Mój synek ma 10 miesiecy i juz pije z niekapka od 6 miesiaca.to zależy od dziecka,jeśli sie nie krztusi i sobie radzi to dlaczego nie:)
beatka7623
Ech ja swoją córę próbuję nauczyć od 6 m-ca i nic z tego W tym momencie ma 16 m-cy i jak widzi kubek to ucieka (pout) Ze szklanki się napije ale strasznie się polewa Nie wiem czemu kubek tak na nią działa przecież lubi szklanki i inne kubki a niekapki nie (pout)
Achcha
Mój gryzie kubek a pić z niego nie chce!
Kubusiowa
mój (8 mies) nawet z butelki nie bardzo lubi pić a co dopiero z niekapka... przez to że karmie piersią... do tej pory potrafi się zakrztusić pijąc z butelki a z niekapka nie umie wcale bo za szybko leci -za to ma fajną zabawkę(grins)
asia842
No ja właśnie tez kupiłam kilka dni temu ale jeszcze go nie użyliśmy.... Na początek wybrałam NUBY z miękką silikonową końcówką (jest bardziej zblizona do smoczka) więc mam nadzieję, że Oskar go zatoleruje :-)
xkasiulax
(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.