Menu

Kupa w majtkach :(

Mam kłopot z prawie 3letnią córką. Gdzieś od tygodnia robi kupę w majtki, woła "kupa" dopiero jak już jest po fakcie. Wcześniej nie było z tym kłopotu. Jako karę ma zabronione oglądanie bajek ale jak widać to nie skutkuje. Jak widzę kolejną kupę to mam wrażenie że zaraz wybuchnę. Nie chcę dużo jęczeć imarudzić żeby jej nie zniechęcach do poprawy ale ręce mi opadają.
Nie mam pomysłu co robić, myślę o wizycie u lekarza. Wiem, że dzieci mają kłopot z trzymaniem moczu ale kupa?
Możecie coś doradzić?

joka26
 1703  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem kupa

Odpowiedzi

ulenka091987
może to z zazdrości o młodsze rodzeństwo, w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę, mojej znajomej już 4letni synek jak pojawiła się siostrzyczka to od nowa zaczął robić w majtki, więc może w tym tkwi problem
MAJA15
A może ona się czegoś wystraszyła? Po co od razu do lekarza? Daj jej jeszcze trochę czasu, a ty jak możesz to też bądż cierpliwa, wątpię zeby lekarz ci coś poradził, ale zrób jak uważasz!! Cierpliwości życzę!!(grins)(grins)(grins)
Mysiaa
ale żeby od razu robić dziecku karę na bajki....(wow)(wow)
karolincia
karę za to ? nie wydaje mi się żeby to była jakaś metoda myślisz że robi ci nazłość to małe dziecko musi być jakiś powód tylko musisz dowiedzieć się jaki
MiJa
(krejzolka) nie karaj dziecka bo się zablokuje i będziesz miała większe problemy niż kupa w majtkach u 3-latka(krejzolka)
xkasiulax
nie wiem,ale ....Kara nie jest rozwiązaniem................(nigdy) ...
joka26
To jest kara ale też i zachęta. Lubi oglądać bajki więc mówię że będzie mogła oglądać jak kupa będzie w kibelku a nie w majtkach. Właśnie teraz wieczorem oprócz kupki w majtki wycisnęła małego bobka do kibelka, obejrzała bajeczkę, ciekawe co będzie jutro.
Magdzik
Mój 3,5-letni siostrzeniec też tak robi i moja siostra też już się załamała:/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.