Menu

Kupiłabyś sobie elektroniczną matkę?

Ten nowy, francuski wynalazek stworzony został po to, aby ułatwić rodzicom opiekę nad dziećmi i prowadzenie gospodarstwa domowego. Jak podaje serwis rmf24.pl, to urządzenie, w kształcie przypominające rosyjską matrioszkę, potrafi przesyłać informacje wysyłane przez "czujniki umieszczone w różnych częściach domu, m.in. na przedmiotach i ubraniach jego mieszkańców". Sygnały te kierowane są następnie na smartfony, tablety czy komputery rodziców. "W czasie śniadania rodzice dostają np. wiadomość: "wasze dziecko dobrze spało, nie wstawało w nocy, ale za krótko myło zęby" - dzięki czujnikom umieszczonym pod materacem i na szczotce do zębów." Elektroniczna matka może przypominać także o terminach i obowiązkach do wykonania. Koszt urządzenia to obecnie około 200 euro. Co sądzisz o tym wynalazku? Myślisz, że taka "matka" byłaby dla Ciebie pomocą w wypełnianiu obowiązków rodzica?

Uważasz ten wynalazek za pomocny?

NetMamaTeam Team
 537  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina elektroniczna matka

Odpowiedzi

Bestyjka
Są czujniki na podpaskę/ tampon? Byłoby wiadomo czy jest w ciąży.
Albo te w łóżku i komunikat "wasze dziecko długo spało ale łóżkiem trzepało na wszystkie strony aż do rana"
MaLaCzarna
(smiech)(smiech)(smiech) i tyle w temacie !
oli28
I do tego elektroniczne dziecko,żeby było sterowane pilotem...koniec świata
Beatka9316
Sama sobie daje świetnie radę z dzieckiem i codziennym domowymi obowiązkami. Nawet nie będę tego już komentować bo szkoda słów. ! Jednym słowem pomysł bardo głupi !!
flame123
Tzn. ja bym chciała, ale nie matrioszkę, bo mi się kształt nie podoba i z naszymi "braćmi" za bardzo kojarzy
tlolek
i tak i nie
przydało by mi się takowe urządonko w chwilach kiedy dzieci pod opieką teściowej zostawiam, przynajmniej by mi nie wmówiła że dzieciom czekolady nie dawała (a pół tabliczki zniknęło...) itp.
ale tak jako pomoc w dniu codziennym....jeszcze ogarniam dom i moje kochane Małpicelle więc na tym polu daje sobie radę sama
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.