Menu

kupka u niemowlaka

witam mamusie moja córeczka ma 11 miesięcy o jakiś dwóch tygodni robi twarde kupki a teraz od 4 dni też zaczeła robić bardzo rzadkie jak woda i w kolorze żółtym czy to normalne u niemowlaków nic sie w jej jadłospisie nie zmieniło a wcześniej nie miała takiego czegoś i nie wiem czy iśc z nią do lekarza w poniedziałek czy to coś poważnego czy nie? może wy sie spotkałyście z takim czymś ,z góry dziękuje za odpowiedzi ,buziaki .

corcia
 683  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko kupki

Odpowiedzi

JUSTYS
a może jej ząbki idą?!i stąd ta rzadsza kupka
corcia
teraz jej wyszedł jeden jedynka na dole ale to już szósty ząbek ale całkiem możliwe że to przez ząbki
corcia
nie pomyślałam o tym
MAJA15
Ja też tak sądzę że to przez ząbki, ale z drugiej strony to wiesz idą święta więc może lepiej warto to sprawdzić u Pediatry jak chcesz spędzić święta spokojnie! Pozdrawiam(awve)(awve)(awve)(awve)
corcia
przy innych ząbkach tego nie miała
kaisaa4
według mnie jeśli jest to jedna kupka w ciągu dnia to nie jest to nic złego. jeśli kupek jest dość dużo może mieć biegunke i wtedy bym się zdecydowała nad wizytą u pediatry. dzieci łatwo się odwodniają.

a nie pije może teraz więcej soczków ???
corcia
robi czasami góra dwie kupki dziennie takie żółte no i nic poza tym jej nie dolega ma apetyt jest żywa ,soczków jej nie daje, za to pije herbatki 250ml no i butle2 razy dziennie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.