Menu

Kupno pieczywa

Gdzie kupujecie chleb,bułki?My ostatnio w Biedronce,ale jutro jedziemy na zakupy do Lidla to może tam spróbujemy(glodna)

symbianka
 582  31

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy zakupy pieczywo

Odpowiedzi

Beatka9316
Zazwyczaj kupujemy w piekarni albo w osiedlowym supermarkecie Lewiatan :) Nie mam nigdzie blisko Biedronki ani innego większego supermarketu a specjalnie jechać parę przystanków mi się zwyczajnie nie chcę.
lola86
Zawsze w naszym małym sklepiku , bo maja swoja piekarnię .
renata29
Ostatnio bułki kupuję w "groszku" bo mam koło przedszkola.A w Biedronce zawsze kupuję bagietki czosnkowe.Jak trafię na ciepłe to biorę cztery bo chłopaki też lubią.Dobrze,że jeździmy tam średnio raz w miesiącu bo bym była szersza niż dłuższa :)
kama86
Kupuje tylko w piekarni..Nie lubie kupowac w dyskontach bo tam jest nadmuchane i gumowate..
symbianka
akurat ten chleb co kupujemy z Biedronki ani gumowaty nie jest,ani nadmuchany,nie kruszy się,zawsze kupujemy kilka bochenków i zamrażamy...
Ada3610
Mamy trzy państwowe piekarnie i tam kupujemy pieczywa. Wybieram te najbardziej naturalne. Jest droższe od tego w supermarkecie, ale o wiele bardziej smaczniejsze.
Zazwyczaj jemy z Mężem zwykły razowy na zakwasie, a Synek je żytni mieszany z siemię lnianym. Czasem kupujemy chleb graham, w osiedlowym sklepiku jak zabraknie naszego w piekarni.
Ada3610
kiedyś w wyjątkowej sytuacji kupiłam w biedronce, miał prostokątne kromki chyba był ze słonecznikiem i był nawet bardzo smaczny.
syla
w lidlu jest pyszne pieczywo,pieką na miejscu
Beki
Mam piekarnię - cukiernię, więc (grins) czasem to i sama sobie upiekę.
Gosi24
kupuje tylko w piekarni
ewlirinka
Kupujemy w piekarni, a czasami i sama zrobię cebulowe bułeczki na śniadanie:)
amalka
Kupuję chleb w różnych miejscach (bywa, że i w markecie) ale zwykle jest to piekarnia lub stoisko piekarnicze.

Chleb mrożę jedynie gdy muszę (dla przykładu- zdublowane zakupy) Rozmrażam w piekarniku i jest smaczny, ale to już nie to samo...
amalka
@Beki nie mogłabym mieć cukierni... Nie miałabym czego sprzedawać (mniam)(smiech)
MamaMateuszka
Najczęściej z euro bo taki tylko sklep u nas jest;-) Ale pieczywo mają pyszne bo z piekarni w sąsiedniej wsi(grins) Jak jadę na zakupy to zdarza mi się w biedronce. Zawsze kupujemy ciemne pieczywo bo mąż innego nie może a sama dla siebie nie kupię chleba zwykłego bo jadłabym go chyba z tydzień a moje dziecko jada ostatnio płatki na okrągło a nawet jak chleb to też nie dużo.
irekzboralski
Najczęściej w Dino bo mam po drodze do przedszkola (grins)
Marta9393
Oczywiście to Twoja decyzja, ale jeśli mogę chciałabym Cię przekonać do niekupowania chleba w marketach - to pieczywo nie ma żadnych wartości odżywczych i najczęściej ma bardzo dużo konserwantów ;/
Ja od bardzo dawna interesuję się zdrowym stylem życia na co składa się odżywianie.
Zainteresowanym polecam książkę - Życie bez pszenicy...
katarynka3311
Ja kupuję w piekarni u nas we wsi obok, a czasem wspomniany wcześniej z dynią "biedronkowy", z "Lidla" jeszcze takiego nie próbowałam, ale spróbuję.
goskapolak
W biedronce także nie pieką chleba tylko "odmrażają".Sami o tym informują.
Ja kupuję w sklepie pss- taki państwowy supermarket.Ale mają tam własną piekarnię.
Lubię też chleb z Fraca-tam też sami pieką a nie z jakichś półproduktów.ewentualnie przywożą z dobrych piekarni.Chleb u nich jest chyba najdroższy w mieście ale wart swej ceny.
Beki
Takie dmuchane chleby są na polepszaczach. Mają dziury, skórka odchodzi. Polepszacz jest tańszy od mąki.. dlatego też w biedronkach itp gdzie się niby piecze chleb, cena pieczywa jest mniejsza.
Niestety cena mąki idzie co chwilę w górę, jak paliwo, a ceny chleba nie za bardzo można podnieść, bo i tak ludzie kupują tańsze.
agaroki
z biedronki jest pyszny i brany z piekarni karmelek a nie widzę żadnej różnicy między chlebem z piekarni a z marketu .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.