Menu

Kupujecie kombinezon dla dziecka?

Cześć dziewczyny. Tak się zastanawiam czy kupujecie swoim dwuletnim lub trzyletnim dzieciom kombinezony na zimę? Czytałam poniższe pytanie o rodzaj kombinezonu i przyznam, że byłam zdziwiona tym,że takie duże dzieci jeszcze chodzą w kombinezonach. Nie wiem czy tylko tu gdzie mieszkam nie ma takiej "mody" na kupowanie kombinezonów. A Wy kupujecie czy nie?

jak wyżej

Renatka2019
 1658  48

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem kombinezon

Odpowiedzi

dominikas87
kupuje
Renatka2019
No właśnie Psycholku, ja też nie widuję 2-3 letnich dzieci w kombinezonach. Jak pomyślę, że ja bym tak miała śmigać 2 godziny w tym kombinezonie to aż mi skóra cierpnie.(wow)(wow)(wow)
mala21
oczywiście, że kupuję. Nie zamierzam go zakładać na wypad do sklepu czy do samochodu. Ale nie wyobrażam sobie puścić na podwórko dziecka np w spodniach dresowych.
mamuska926
ja kupuje na sanki tylko. Aby w zimowych szalenstwach nigdzie snieg nie wpadl. A poza tym kurteczka jest w sam raz:)
mala21
bo znając mojego szkraba muwsiałabym go co 10 minut przebierac
monique25
tak kupuję ale do tarzania sie w sniegu a nie do chodzenia na co dzien ...
betty
to w czym takie 3 letnie dziecko ma śmigać po zaspach??? w dresie?
ja kupiłam 2 kombinezony jeden w H&M- kurtka+spodnie na gumie, a drugi w smyku- jednoczęściowy.... oprócz tego wczoraj kupiłam płaszczyk tak do kościoła czy samochodu.... ja kupiłam rozmiar na 110 i 116 więc jak widać są takie duże!
ulenka091987
ja kupuje, ale nie na co dzień, tylko na wypad na sanki itp, kurteczkę zimową już ma :)
mamapati
moja ma 4 lata i kupuje dwu czesciowy(na szaleństwa na sniegu) kurtkę będzie do przedszkola nosic, i do sklepu
Renatka2019
Kitek tylko bez złośliwości... Ja tylko napisałam, że ja nie wyobrażam siebie tak długo w kombinezonie, to MOJE zdanie.


Betty synek nie chodzi w dresach na śnieg.Kacperek jak idzie na sanki to zakładam mu ocieplane spodnie na szelkach i grubą kurtkę, jeszcze nigdy mu nie przemokły spodnie.
Jaga80
dla młodszej (1,4 m-cy)-mam ale pewnie będzie rzadko wykorzystywany bo moim zdaniem ogranicz ruchy i lepiej się sprawdza 2-częściowy
sheryl
hm.... ale chodzi ci o kombinezon jednoczęściowy pewnie?.... Bo jednoczęsciowego nie kupuję ale dwuczęsciowy kupuję jak najbardziej. Tak jak dziewczyny wyżej napisały, takie własnie ubranie nadaje się najlepiej na śnieg, na tarzanie się w śniegu, jazdę na sankach...nie dresy i nie dżinsy przecież :)
mala21
renatka ale ocieplane spodnie na szelkach i gruba kurtka to skład kombinezonu dwuczęściowego. Można oczywiście kupić to oddzielnie, ale większej różnicy nie widzę. Tym bardziej nie rozumiem twojego zdziwienia. Też nie zamierzam już w tym roku synkowi za każdym razem kombinezonu wkładać. Mamy też samą kurtkę.
tymianek
(kwiatek) oczywiście, że kupuję, przecież jak snieg spadnie, to dziecko jak wejdzie w ten snieg, to ma go do pasa, to w czym ma chodzić po tym sniegu, w rajtkach?
@Renatka2019 skoro zakładasz synkowi ocieplane spodnie na szelkach i kurtkę to masz z tego kombinezon dwuczęściowy (krejzolka)
Renatka2019
mała21, zakładam małemu spodnie na szelkach ale NIE takie grube jak od kombinezonu. Wiem jak wygląda kombinezon dla dziecka
Renatka2019
Ooo ludzie, NIE MAM kombinezonu. Kurtka jest gruba owszem ale spodnie nie są od kompletu.
Renatka2019
Kasiu oczywiście, że spełnia swoją rolę a przy tym nie ogranicza poruszania(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
tymianek
(krejzolka) ja spodnie mam z zeszłego roku z firmy Tup Tup, teraz kupiłam kurtkę z Quadri foglio, to chyba tez nie mam dwuczęściowego, bo to nie komplet (krejzolka)
Renatka2019
tymianek mi chodziło o to,że spodnie Kacperka nawet nie przypominają spodni od kombinezonu i nikt mi nie wmówi, że mama kombinezon dwuczęściowy.
Renatka2019
że mam- powinno być.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.