Menu

kurcze no, jak z tą no-spą????

ja już sama zgłupiałam :/ każdy pisze co innego, byliśmy u lekarza na NFZ, swoją drogą chyba już tam nie pójde :/ olał kompletnie, zrobił usg, cytologie i nawet karty ciąży nie założył, a badania dał tylko mocz i morfo, nastraszył też że jak mnie boli brzuch to mogę poronić pierwszą ciążę bo jak na 25 lat to mam starą macicę która już się tak ładnie nie rozciąga :/ i dokładnie tak mi powiedział, poza tym nie mógł znaleźć na usg fasolki a przecież to już 8 tydzień, i wogóle się zestresowałam :(

no ale ja o tej no-spie, dał recepte na forte i mówił 3x1, a lekarz którego wybrałam na prowadzącego jest niestety na urlopie i mówił mi o 2x1 ale tą zwykła...biorę forte 2x1 bo trochę się zdenerwowałam.

jak wy brałyście no-spe?? można przedawkować?? w swoją drogą szkoda że wcześniej nie wiedziałam o niej to bym te dwa miesiące lżej przeszła. czy jak się bierze no-spe niby anty poronnie to można pracować??

isiorek
 1238  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ból brzucha ciąża no-spa

Odpowiedzi

Remedios
ja bralam 3x1 no-spe forte, wiec spokojnie. Z tym że przy bólach na początku brałam raczej luteinę..:/ co lekarz to inna praktyka, ale ten na którego trafiłaś to faktycznie...beznadziejny, nawet do niego nie wracaj.
I lepiej nie pracować jesli masz bóle. (prezent)
isiorek
no bóli wielkich nie mam, takie jak przed okresem, lekarz prowadzący zapisał mi luteine no i no-spe od czasu do czasu, oprócz tego biorę magnez z wit b6.....też raczej już nie pójde do niego bo się zawiodłam, i np kazał brać żelazo jak nie miał wyników badań. pierwsze usg miałam w 5-6tyg i też nie było problemu ze znalezieniem fasolki...a ten jeżdzi mi po tym brzuchu i mówi ale ja tu żadnej ciąży nie widze....no się zraziłam :/ co do pracy to nie jest stresująca ani ciężka, jestem kierowniczką w salonie z dekoracją okienna więc większość czasu siedzę sobię albo leże na szezlongu :) bo mamy też meble, sprzątaniem zajmuję się już nowa dziewczyna....wolałabym uniknąć L4 bez potrzeby bo szefowe są ok no a ja jestem nie zastąpiona ;)
isiorek
się rozgadałam :) no i nie mam ciąży zagrożonej, w sumie to luteinę biorę zachowawczo bo z określeniem wieku ciąży był mały kłopot i mieliśmy podejrzenie ciąży pozamacicznej
Remedios
jeździ po brzuchu...może "transwaginalnie" szybciej by znalazł;)

bierz to co Ci zalecił lekarz prowadzący i jak masz taką luzacką pracę to może faktycznie odpuść sobie L4, tylko pamiętaj żeby się nie forsować:) zdrówka (prezent)
JUSTYLKA
ja brałam forte 2 razy dziennie
paulaa
ja jak miałam kamienie w woreczku żółciowym to brałam 4 no-spy na raz i dopiero mi przechodziło ALE JA NIE BYŁAM W CIĄŻY
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.