Menu

''Kurczę''!! Poczułam klimat Świąt-nie wiem dlaczego???

Wiem, że to głupie pytanie, bo przecież nawet śnieg nie pada a ja już poczułam klimat Świąt Bożego Narodzenia!! Najlepiej to już wysprzątałabym całe mieszkanie, powiesiłabym ozdoby Świąteczne, upiekłabym jakieś pyszne ciacha, pojechałabym na jakieś zakupy, związane oczywiście z prezentami świątecznymi!!! Kurczę a do Świąt zostało jeszcze trochę czasu!! Ech!! Czy wy też poczułyście ten klimacik, czy to tylko mnie głupawka wzięła???!!

MAJA15
 776  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Dom i Ogród świeta

Odpowiedzi

babooshka
Mój maż jeszcze w październiku się śmiał jak widział że w Lidlu sprzedawali czekoladowe mikołaje...Ja tam jeszcze nie czuję tego klimatu, dopiero w grudniu się zacznie(grins)
Kasia1978
a ja mam prezenty juz kupione(krejzolka) tylko w księgarni nie ma jeszcze papieru do opakowania świątecznego(smiech) no i zastanawiałam się gdzie w tym roku postawić choinkę....tak,że powoli już sie nastrajam...(kciuki)
Kasia1978
tzn,nie dla wszystkich jeszcze te prezenty...
lola86
ja wczoraj widziałam już ozdoby świąteczne w sklepie (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
aneta1262
ja już też się nastrajam powoli...choinkę już wiem gdzie postawie... obecnie się przymierzam żeby kupić nową duża choinkę(grins) lampki już kupiłam (grins) no i zaczynam się zastanawiać nad prezentami ale jakoś brak pomysłów(pout)
monique25
nie:) dla mnie za wczesnie dopiero w grudniu poczuje klimat Świąteczny (grins)
daryjka87poznan
Ja jeszcze nie ale za prezentami dla dzieci sie rozgladam.
renata29
klimatu jeszcze nie czuję ale o świętach to już we wrześniu zaczynam myśleć i o prezentach:)
xkasiulax
Uwielbiam święta Bożego Narodzenia moje ulubione święta!!!Kocham je!!!!(grins)(grins)(grins) Ano jeszcze nie poczułam magii Świąt,pod koniec tego miesiąca,już będę wczuwała się w ten magiczny klimat (kwiatek)
karolincia
Fajnie u mnie nastroje całkiem nieświateczne
tymianek
(prezent) w ogóle nie czuję świąt, ale wiem, że muszę się już rozglądać za prezentami i siedze i wymyślam (pout)
sque
powoli zaczynam się nastrajać, gdyż mam zamiar w tym roku kupić wcześniej prezenty, a nie na ostatnią chwilę jak ostatnio, no i przez to już zaczynam o tym myśleć. Na szczęście w tym roku na święta jedziemy do moich rodziców, więc mi zostaje posprzątanie mieszkania i udekorowanie go, no i kupno prezentów oczywiście. Tym razem przygotowania będą dla mnie przyjemnością, bo ostatnie 2 lata z rzędu święta były u nas i narobiłam się po pachy, że jak już siadłam do stołu to padałam ze zmęczenia, no i jeszcze w tamtym roku chrzciny małej były w święta.
elleonora
powiem szczerze, że mi ostatnio zdaje się jakby święta były już za moment, jakby na dworze był śnieg, tak więc mnie również ogarnęła taka głupawka :)
Achcha
Kurde! Jesteś szybsza od reklam Coca-coli!(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Dziś w Aldiku widziałam kalendarze adwentowe i słodycze Bożonarodzeniowe więc chyba już możesz powoli odkurzać za szafami i piec pierniki!(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.