Menu

''Kurczę''!! Poczułam klimat Świąt-nie wiem dlaczego???

Wiem, że to głupie pytanie, bo przecież nawet śnieg nie pada a ja już poczułam klimat Świąt Bożego Narodzenia!! Najlepiej to już wysprzątałabym całe mieszkanie, powiesiłabym ozdoby Świąteczne, upiekłabym jakieś pyszne ciacha, pojechałabym na jakieś zakupy, związane oczywiście z prezentami świątecznymi!!! Kurczę a do Świąt zostało jeszcze trochę czasu!! Ech!! Czy wy też poczułyście ten klimacik, czy to tylko mnie głupawka wzięła???!!

MAJA15
 755  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Dom i Ogród świeta

Odpowiedzi

babooshka
Mój maż jeszcze w październiku się śmiał jak widział że w Lidlu sprzedawali czekoladowe mikołaje...Ja tam jeszcze nie czuję tego klimatu, dopiero w grudniu się zacznie(grins)
Kasia1978
a ja mam prezenty juz kupione(krejzolka) tylko w księgarni nie ma jeszcze papieru do opakowania świątecznego(smiech) no i zastanawiałam się gdzie w tym roku postawić choinkę....tak,że powoli już sie nastrajam...(kciuki)
Kasia1978
tzn,nie dla wszystkich jeszcze te prezenty...
lola86
ja wczoraj widziałam już ozdoby świąteczne w sklepie (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
aneta1262
ja już też się nastrajam powoli...choinkę już wiem gdzie postawie... obecnie się przymierzam żeby kupić nową duża choinkę(grins) lampki już kupiłam (grins) no i zaczynam się zastanawiać nad prezentami ale jakoś brak pomysłów(pout)
monique25
nie:) dla mnie za wczesnie dopiero w grudniu poczuje klimat Świąteczny (grins)
daryjka87poznan
Ja jeszcze nie ale za prezentami dla dzieci sie rozgladam.
renata29
klimatu jeszcze nie czuję ale o świętach to już we wrześniu zaczynam myśleć i o prezentach:)
xkasiulax
Uwielbiam święta Bożego Narodzenia moje ulubione święta!!!Kocham je!!!!(grins)(grins)(grins) Ano jeszcze nie poczułam magii Świąt,pod koniec tego miesiąca,już będę wczuwała się w ten magiczny klimat (kwiatek)
karolincia
Fajnie u mnie nastroje całkiem nieświateczne
tymianek
(prezent) w ogóle nie czuję świąt, ale wiem, że muszę się już rozglądać za prezentami i siedze i wymyślam (pout)
sque
powoli zaczynam się nastrajać, gdyż mam zamiar w tym roku kupić wcześniej prezenty, a nie na ostatnią chwilę jak ostatnio, no i przez to już zaczynam o tym myśleć. Na szczęście w tym roku na święta jedziemy do moich rodziców, więc mi zostaje posprzątanie mieszkania i udekorowanie go, no i kupno prezentów oczywiście. Tym razem przygotowania będą dla mnie przyjemnością, bo ostatnie 2 lata z rzędu święta były u nas i narobiłam się po pachy, że jak już siadłam do stołu to padałam ze zmęczenia, no i jeszcze w tamtym roku chrzciny małej były w święta.
Runka
a ja nie czuje klimatu swiat i w tym roku planujemy z mezem na swieta jechac w gory... tak naprawde to nie lubie swiat
elleonora
powiem szczerze, że mi ostatnio zdaje się jakby święta były już za moment, jakby na dworze był śnieg, tak więc mnie również ogarnęła taka głupawka :)
Achcha
Kurde! Jesteś szybsza od reklam Coca-coli!(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Dziś w Aldiku widziałam kalendarze adwentowe i słodycze Bożonarodzeniowe więc chyba już możesz powoli odkurzać za szafami i piec pierniki!(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.