Menu

Kurew*** Owady!!

Nie wytrzymam !!!!!!!!! Któryś dzień z rzędu (i ja i mała!!) jesteśmy przez coś pożarte!! nie są to komary,ale zostawiają (swędzący) taki jak by bąbel czerwony - różnej wielkości! mam znów wysiane nimi całe ręce i nogi! jak pożrą mnie tak dzień przed weselem to pojadę w swetrze pod kolana! nie dość,że strasznie to wygląda to jeszcze swędzi.. małą pogryzły znów na nogach i na buzi! parę dni temu to tak na głowie,że miała bąble wielkości orzeszka! co to może być za gówno? może meszki? jak nie to co? muszę zacząć bronić przed tym czymś małą i siebie bo oszaleje!!!! oprócz tego,że co chwile mam wysiane tym czymś całe ciało to jeszcze dzisiaj w nocy przy atakowały miejsce przy szczepionce i trudno mi się tam podrapać! aaaaaaaaaaaaaaa (barf)

Nicoletta
 669  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie pogryzenia przez owady owady bąbel

Odpowiedzi

aga24
A ten Bro można stosować przy 4 letnim dziecku?
Kordelia
W tym roku to masakra z tymi komarami i innymi owadami (zla)(zla)(zla) jeszcze nigdy nie byliśmy tacy "pożarci" (zla)(zla)(zla)
Magdzik
Jak mnie zawsze żrą komary, tak w tym roku nie jestem pogryziona(grins) Ale może dlatego, bo jeszcze nad wodą nie byłam... a właśnie się tam wybieram(smiech)(smiech) Zobaczymy jaka wrócę, ale już się zaopatrzyłam w odpowiednie środki(kciuki)(kciuki)
mycha2706
A ja kupiłam za namową Krasnej płytkę taką na mrówy,bo mi zaatakowały chatę,tam na opakowaniu jest napisane,że na muchy i komary też działa i... podwóch dniach mrówy sobie poszły w pi*** a komarów i much też nie ma więc działa. Kosztuje coskoło 20 zł,ale nazwy nie pamietam,bo wyrzuciłam pudełko-Global albo cos w tym stylu...
krasna1
płytka Globol
ona działa na meszki,mrówki i inne dziadostwa,
na komary też ale jak wlecą nowe to zanim zdechną zdążą nam tyłki zrąbać
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.