Menu

Kursy tańca

Czytałam że niektóre z Was chodzą na kursy tańca. A jakiego tańca? Nowoczesnego? Bo tak sobie myślę, że może to b y było coś dla mnie tylko nie bardzo wiem na co się zdecydować...

magdab
 592  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

taniec kurs tańca

Odpowiedzi

artanis
Ja raczej w kierunku tańca towarzyskiego (łacina), salsy oraz tanga argentyńskiego i kizomby.

Jestem z reguły bardzo praktyczna. Za stara już jestem, żeby zostać zawodową tancerką. Taniec nowoczesny w moim przypadku do niczego się nie przyda. A towarzyski? I owszem. Choćby fajnie jest na weselu dać czadu na parkiecie. Teraz prawie w każdym większym mieście co tydzień są jakieś imprezy salsowe (salsa stała się bardzo modna) więc także mam możliwość wykorzystania swoich umiejętności, a nie taniec tylko po to by sobie móc powiedzieć - o tańczę.

Fajne także są kursy tańca brzucha. Kobiety nawet o tych bardzo pełnych kształtach czują sie sexy i potrafią naprawdę niesamowicie ruszać. Bardzo pomaga w samoakceptacji i koordynacji własnego ciała:)
mumczinx
Jako dziecko uczestniczyłam w kursie tańca towarzyskiego składającego się z latino-amerykańskich i klasycznych. Okazało się, że się do tego nie nadaję no ale przygoda była i warto spróbować zapisać się na jakikolwiek kurs tańca towarzyskiego.

@artanis byłam w zeszłym roku na pokazie tańca brzucha w ramach II Festiwalu Tańca Brzucha w Katowicach. Zrobiły na mnie wrażenie występy zwłaszcza międzynarodowych gwiazd w tej dziedzinie. Samej mi też przeszło przez myśl by spróbować ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.