Menu

Kurtka do pasa

Czy pozwolić dorastającej córce chodzić w zimie w 'przykrótkawej' kurtce tylko dlatego, że to modne? A co z jej zdrowiem i narażonymi na przeziębienie nerkami?

Ania
 581  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Wychowanie Opieka nad dzieckiem Zakupy Zdrowie

Odpowiedzi

Maria25
To zależy co oznacza do pasa. W liceum miałam kurtkę do pasa, ale tak naprawdę kończyła się w połowie mojego siedzenia :) Taka moda, ale że ze mnie zmarzluch to zawsze nosiłam ciepłe podkoszulki włożone do spodni, także nie było mowy aby kawałek ciała mi wystawał. Jeśli nasze córki chcą mieć kurtkę tak krotkę, że widać pępek to absolutnie nie można się zgodzić.
kasia13_archiwum
Nie wiem. Zastanowie sie jak beda w tym wieku...

Teraz np. jest taka moda, ze zaklada sie krotka kurteczke, z pod ktorej wystaje dluzszy sweter zakrywajacy biodra, jak gdyby taka mini sukieneczka. Na takie cos czemu mialabym sie nie zgodzic? Musialabym po prostu widziec, o co to konkretnie chodzi?
Zakazywac zbytnio tez nie warto.
Mi rodzice zakazywali nosic krotkich kiecek, to se pokryjomu nakrotszych mini nakupowalam, i bralam do szkoly i dopiero tam sie przebieralam... ;)
lara1982
Sama mam taką kórtke tylko zawsze mam bluzkę dłuższą tak,że plcy nie są na wierzchu i nie marzna
artanis
Ja też mam synka i to jeszcze malutkiego, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że z tego się wyrasta. Może nie a propos kurtki, ale np. czapki muszę się przyznać, że gdy byłam jeszcze w szkole podstawowej, rodzice kazali zakładać - wychodziłam za róg i czapka lądowała w plecaku bo mi się zdawało, że wyglądam beznadziejnie. Teraz mogę wyglądać beznadziejnie - byleby mi w uszka było ciepło:D
Akoo
Kategorycznie bym nie zabroniła lecz przed wyrażeniem zgody opowiedziałabym o na przykład przeziębieniu pęcherza czy nerek, oraz zwróciła uwagę aby chociaż pod kurtką miała coś dłuższego lub ciepłą podkoszulkę włożoną do spodni.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.