Menu

kurzajki na dłoniach

Dziewczynki, jesteście tutaj strasznie pomocne, dlatego chciałabym zapytać, czy któraś z was miała problem kurzajek i jak mogłabym sobie z nim poradzić? Dziękuję

gwiazdusia
 289  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie kurzajki

Odpowiedzi

syla
Ja ci powiem moja córka ma 3 na ręku i po prostu szał mnie ogarnia bo już wszystko co dostępne w aptece próbowaliśmy oprócz scholla,a i u lekarza wymrażanie nie pomogło.
renata29
Miałam raz,12 lat temu.Poszłam do lekarza,wymroził i od tamtej pory nie miałam więcej.
Beatka9316
Moja mama kiedyś miała jej akurat pomógł z tego co pamiętam Wartner (preparat do usuwania kurzajek) :) Ale podobno produkty scholl też są dobre ale nie wiem bo sama nie próbowałam niczego z tej firmy tylko koleżanka coś kupowała i mówiła, że dobre.
monikarogalska2
Ja używałam różnych specyfików i pomógł brodacid. Po smarowaniu przez tydzień zginęły bezpowrotnie
halina21
moja kuzynka kiedyś miała to jej pomogło jaskółcze ziele (taka roślinka ) a siostrzeńcowi męża preparat wartner czy tak jakoś
aniol
Moj synek ma jedna na stopie.Nasza dr powiedziała ze zazwyczaj leczenie trwa do miesiaca .Nie zawsze szybko schodzi.Ona na swoich dzieciach wypróbowała Verrumal na recepte.drogi bo ja dałam 40 zl.jest jak lakier do paznokci.Używam go 2 tydzien i zaczyna odchodzic juz kurzaja a duza jest .Już wyschła prawie cała.Więc moge polecić.
amalka
Polecam wizytę u dermatologa (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.