Menu

Kuzynka męża

Ostatnio dość często wpada do nas kuzynka męża, bo rozstała się z partnerem i brakuje jej towarzystwa. Miła dziewczyna i nie mam nic przeciwko niej. Drażni mnie tylko jedna rzecz w niej a mianowicie ona w kółko opowiada te same historie. Już 8 razy słyszałam jak to była we Włoszech i zgubiła paszport, jak miała wycinany wyrostek i była w szpitalu itd. Nie wiem na czym to polega, ale momentami się czuję jakbym miała dejavu. Czy to możliwe, żeby nie pamiętała, że tą samą historię mi już opowiadała? Ostatnio już jej zaczęłam przerywać i mówiłam – no tak mówiłaś już o tym... ale wydaje mi się to niegrzeczne.

Ju25lka
 657  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

rozmowa rodzina

Odpowiedzi

krasna1
jak miła to zrozumie jak jej powiesz,że się powtarza.
Zresztą zawsze możesz powiedzieć to w formie żartu,np.:
CIOTKA POWTARZASZ SIĘ...
U mnie skutkuje,zresztą kto mnie zna to wie,że ja prosto z mostu...
marcela
oj pewno przychodzi i non stop klepie a Ty tylko sluchasz???mhmm znam to:)no ale moze nie ma zkim pogadac?lepiej poszukajcie jej kogos hehebo sie nie odpedzisz i te historie uslyszysz ze setki razy!!!
avialle
moja mama jest taka, kiedyś zwracałam uwagę, ale ona mimo że udaje, że jest ok, to widzę że jest jej przykro więc czasem słucham po raz enty jak to złapały ją bóle a dziadek rowerem jechał żeby zadzwonić po pogotowie.. ;))
No ale to mama, dla znajomych nie jestem tak wyrozumiała.
avialle
@Geodonna moja mama za każdym razem coś dokłada :D:D przez co się story wydłuża :D:D
Maria25
@Ju25lka: pogadaj z mężem, jeśli Ty krępujesz się zwrócić jej uwagę on nie powinien mieć z tym problemów :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.