Menu

kwasy omega-3

Kurcze dziś się trochę naczytałam o tych kwasach no i teraz sama nie wiem co lepsze.......wiadomo że ryby tłuste morskie są bogate w te kwasy no ale trzeba mieć pewność że pochodzą z czystych ekologicznie regionów, w innym przypadku ryzykujemy że są one skażone metalami ciężkimi......nie wyobrażam sobie fundować mojej rodzince a zwłaszcza synkowi takich niespodzianek bo głownie mi tutaj chodzi o dziecko.......w aptece pojawiły się tabletki z tymi kwasami dla niemowląt i dzieci.....i teraz tak się zastanawiam czy serwować Michasiowi te tabletki czy jednak ryby.......Wy podajecie swoim dzieciaczkom często ryby??????Wiecie skąd one są????????

basia198711
 560  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

Runka
ja ryby serwuje tylko te ktore moj tata wlasnorecznie zlowil (zawzyczaj dorsz) a tabletki dla takiego malucha to raczej nie bardzo
jollka
Ale zamiast tabletek to są też syropy z tymi kwasami, nie wiem w jakim wieku jest twój synek Basiu bo ja np. swojemu który ma 6 l. czasami daję KIDABION lub EYE Q ale jeśli maluch lubi jeść rybki to niech je rybki. Chociaż w takich syropkach jak Kidabion są też inne witaminy prócz tych kwasów.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.