Menu

Kwiaty

Dziewczyny, czy macie w domu kwiaty doniczkowe? Pielęgnujecie je z zamiłowaniem, czy raczej są dla ozdoby? Bo ja przyznaję bez bicia, że nie mam przysłowiowej ręki do kwiatów(nigdy) Mam w domu tylko guzmanię, coś podobnego do niej z długimi trującymi łodygami (nie znam nazwy tego kwiatu) i fijołka(grins) No i na balkonie pelargonie i to wszystko(grins) A teraz Wy się pochwalcie, jak to jest u Was?(kciuki)

Magdzik
 974  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Dom i Ogród pielęgnacja kwiaty doniczkowe

Odpowiedzi

AniaSCh
Kocham kwiaty, sa głownym elementem wystroju naszego mieszkania, niestety wielu ostatnio musiałam sie pozbyć na jakiś czas bo moja młodsza coreczka nie podziela mojego zafascynowania roslinami... hi hi
irekzboralski
ja do niedawna miałam 3 które dostałam na "nowe mieszkanie"..szczerze...doprowadziłam do tego,ze kaktus zgnił...no to juz więcie jaka mam rękę do kwiatów;)
irekzboralski
tak to jest jak się pisze z dzieckiem na kolanach:)
emiliab
Mam 2 paprotyki i 5 innych których nazwy nawet nie znam. Ładnie mi rosną bo podobno mam dobrą rękę do kwiatów, ale jakoś mnie to nie fascynuje. Jak rosną to niech rosną.
aleksandra84
w rodzinnym domu mam pełno kwiatków, natomiast w mieszkaniu męża jest jakieś drzewko i fikus, oraz jakieś dwie roślinki w kuchni których nazwy nie znam...gdyby było ich więcej to zapewne dbałabym o nie, a tak to jedyne co to podlewam i koniec mojej pracy....
daryjka87poznan
Ja nie lubie pielegnowac kwiatów. (nigdy)
Mandarinios
Ja zaczęłam kolekcjonować w czasie ciąży :) mam storczyki, kilka guzmanii, kalanchoe, bluszcze szeflerę, kilka fiołków, skrzydłokwiaty i Lucky Bamboo... miałam jeszcze miniaturę róży, która mi przepięknie kwitła, fiłka alpejskiego i azalię - niestety były pod opieką znajomej jak byłam na urlopie i kwiaty poszły w cholerę.... teraz mam zamiar kupić bromelię ale płaską no i poluję na rosiczkę i dzbanecznik :)
amelializak
ja mam bardzo duzo kwiatow,przeroznych..moj tata ma reke do nich a ja to po nim przejelam...uwielbiam kwiaty:)
Kordelia
Mam bardzo dużo kwiatów w domu(grins) różnej wielkości, bo sama je przesadzam, pielęgnuje i dbam o nie. Największy- Fikus Benjamin wygląda jak drzewo. Moja mama wyhodowała go z kilku listów, ja dostałam go w spadku i dalej dbam o niego(grins)
Nula139
U nas w domu masa kwiatków,paprotki,storczyki,draceny,fikus beniaminek,filodendron,fiołki alpejskie,trawki,bambusy,miniaturowa róża,kaktusik,zygokaktus,no i jeszcze kilka innych.
Kiedyś miałam także ogromnego krotona,był śliczny ale ma trujące soki w liściach,dlatego dałam koleżance.
Kocham kwiaty i nie wyobrazam sobie aby ich zabrakło w mieszkaniu
beatatika
http://galeria.swiatkwiatow.pl/profil_usera/beatatika,4094.html
beatatika
http://galeria.swiatkwiatow.pl/profil_usera/beatatika,4094.html
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.