Menu

L-4 poszpitalne

Hej dziewczynki(kwiatek) Mąż wyszedł ze szpitala i dostał zwolnienie do przyszłego piątku, ale chce iść od poniedziałku do pracy. Mówi, że mu wpiszą tylko do piątku to zwolnienie, a dalej będzie normalnie pracował, a tym samym zapłacą mu 80% tylko za ten tydzień. A ja twierdzę, że nie można dzielić zwolnienia i na pewno mu wpiszą tak, jak ma wypisane, czyli do przyszłego piątku. Kto ma rację?(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 1131  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca zwolnienie lekarskie

Odpowiedzi

Magdzik
Dzięki Aldonko(kwiatek) Z drugiej strony szkoda urlopu, toż to całe 5 dni:)
aniol
do pracy moze isc i za nia dostanie normalnie jesli sie dogada ale do zusu idzie zwolnienie ze szpitalaa bo oni tez wysylajaa i tma bedzie tyle ile wypisal szpital,a niemoze posiedziec w domu rozumiem ze go nosi ale chyba odpoczynek dobrze mu zrobi powiedz ze praca i pieniadze sa wazne ale zdrowie i rodzina wazniejsze ...on zachowuje sie jak moj kiedys ..praca i praca zadne zwolnienie ..niech odpocznie i posiedzi tyle ile mu dali .bo gdyby cos mu sie stalo zaklad bedzie zly abo bedzie pracoal na wlasna reke bo skoro jest na zwolnieniu i szpital tyle wypisal tzn ze tyle powinien byc w domu .
avilla1209
jezeli dostal L4 to nie moze go podzielic!musi wybrac tyle di ile ma napisane!to idzie odrazu zo zusu a jedno oddaje w firmie
Magdzik
(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.