Menu

Laktator

Drogie Mamy(kwiatek) Jakich laktatorów używałyście bądź używacie i czy jesteście z nich zadowolone? Bardzo proszę o opinie.

anulka2281
 580  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie laktator

Odpowiedzi

agatka89
Ja używałam laktatora firmy AVETN. Byłam zadowolona, miałam go pożyczony od szwagierki, która też była bardzo zadowolona z niego a używała go przy dwójce dzieci.
agatka89
miało być - AVENT *
tlolek
pierwszy był z lovi
a drugim razem kupiłam z Tommee Tippee
joka26
Avent manualny świetnie się sprawdził. Siostra kupiła elektryczny, firmy nie pamiętam a i tak miała pożyczony Avent ode mnie bo lepszy.
amalka
Z pewnych względów obawiałam się kupna laktatora innego niż elektryczny. Kupiłam więc Baby Ono. Masakra!!! Ciężki, dość głośny i do tego przeokropnie zmacerował mi brodawki. Odciąganie pokamu było bolesne. Z resztą jakie odciąganie? (krejzolka) 5 kropelek w 3 minuty!
Wypróbowała go moja koleżanka i w jej przypadku się sprawdził... Częściej spotykam się jednak z opiniami, że jest- kolokwialnie mówiąc- DO BANI! Cena też niemała...

Kupiłam laktaror ręczny, tłokowy z Medeli. CUDO! http://www.mamabebe.pl/product-pol-9984-Medela-Laktator-Reczny-Lactaset-zestaw-osobisty.html

Tyle tylko, że zapłaciłam zań 60,- ale laktatory działające na tej samej zasadzie dostaniesz taniej. Mleczko tryskało nieprzebranym strumieniem.

Ps. W szpitalu dostałam kilka wysterylizowanych słoiczków po obiadkach z gerbera chyba- szpital dostaje je paletami od producenta. Pasowały do laktatora. Wystarczyło zakręcić i mogłam śmiało przechowywać w nich mleczko (kciuki)
margolcia85
Mam avebt asis ręczny i juz co prawda go nie używam ale byłam zadowolona
sheryl
Z Ręcznych Avent Isis jest bardzo polecany (miałam). Natomiast elektryczny kupiłabym Medeli. Medela to w ogóle przodownik wśród laktatorów.
renata29
Najpierw miałam ręczny,chyba Avent,odłamała się w nim rączka,później kupiłam elektryczny,taki nie firmowy i byłam zadowolona
Ania111990
Przez jakiś czas używałam Baby Ono ręcznego ale nie byłam z niego zadowolona potem znalazłam w starej książce stary sposób na odciąganie mleka i zdecydowanie więcej leciało mleka. Dodam że laktator miałam pożyczony od kuzynki i u niej się sprawdził.
piasekpustyni
ręczny AVENTA, sprzęd ok, ja miała m problemy z karmieniem i u mnie i tak nie było pokarmu i po pół godziny pompowania było kilka kropli.
babooshka
ja używałam tego tłokowego, Medeli, sprawdził się i to bardzo:)
MalaBo
MEDELA mini electric, idealny, regulowane tempo, więc początki nie bolą, bo pozwala się oswoić, niezniszczalny :-), polecam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.