Menu

Laktator elektroniczny.

Kochane stwierdziłam, że jeszcze się nie poddam i będe odciągać małej pokarm, a że ręcznym laktatorem bardzo mnie boli i powoli idzie chcę kupić elektroniczny.
Czy któraś zWas używała? Jak się sprawdzał? I z jakiej miałyście firmy? Ile za nie zapłaciłyście?
buziaczki(prezent)(prezent)

Pineczka
 685  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie odciąganie laktator

Odpowiedzi

rozowa82
ja miałąm ręczy. elektrycznego uzywałąm w szpitalu i ie wiem czy był popsuty czy jak ale wogóle nie ciągneło.... a ręcznym leciało jak burza.... najgorzej było zacząć....
rozowa82
ręczny*
sweetnessa27
Pinuś KOchana tak jak już asafi pisałą musisz się skonsultować z poradnią laktacyjną....Mała przyzwyczai się butli i nie będzie chciała cyca.
Pineczka
Sweetnessa ja już nie nauczę jej karmić prosto z cyca, próbuje, próbuje, próbuje i nic... wolę odciągać i dawać jej z butelki.
MamusiaKubusia
ja miałam podobnie jak Ty, jak Kuba zaczął z butli, tak już cyca nie chciał (placze) i odciągałam laktatorem. Męczyłam sie tak prawie 3 miesiące, najgorsze to zapalenie piersi zaraz się przytrafiło, bo tylko dzieciątko dobrze Ci odciągnie mleko. Ja miałam ręczny laktator, ale do tego wypożyczyłam ze szpitala elektroniczny i podłączyłam ten swój do niego. zapalenie minęło, ale niestety Kubas był już na mleku modyfikowanym (zla) Spróbuj znaleźć jakąś poradnie, jak radzi sweetnessa , może być gdzieś przy szpitalu. Ja już sobie obiecałam, że jak uda mi się mieć drugie dziecko, to się nie poddam i będę szukać poradni. Jeśli nie do poradni, to może spróbuj u pediatry/położnej jeśli są jacyś "normalni", ja też chodziłam i prosiłam, ale moi byli tacy sobie.... Powodzenia(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) i nie poddawaj sie(kciuki)(kciuki)(kciuki)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
NATI
mialam reczny i elektryczny wolalam recznym sciagac pokarm bo elektrycznym mnie jeszcze bardziej bolalo dlugo malej nie karmilam piersia bo zaledwie 3 miesiace
NATI
a moze spobuj te nakladki sylikonowe na brodawki ja ich uzywalam jak mialam popekane brodawki
renata29
mam firmy tufi za 129 zł bodajże,był ok:)
moniczka
ja miałam elektroniczny super ze szpitala pożyczyłam na 3 miesiace
krasna1
madela mini
rewelacja
polecam każdej matce
elektryczny
fiolka
Pineczka, w Łodzi w Madurowiczu można wypożyczyć oraz w szkole rodzenia Centrum dla Mamy. Może najpierw wypróbuj potem kup? Z tego, co wiem do medeli i tak trzeba pewne części kupić, a wypożycza się sam korpus.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.