Menu

Lalka dla chłopca, autko dla dziewczynki

Czy Twój syn lubi się bawić lalkami? A Twoja córka buduje domy z klocków? Wstydzisz się tego, czy wspierasz dziecko? Czy role płci są sztywno określone według Ciebie?

Ania
 2379  8

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moje cory lubia bawic sie autkami i maja garaz i buduja domki z klockow...

A co? A kobiety to nie jezdza samochodami?

A co do lalek?

A co w tym zlego, jak chlopak sie bawi lalka? Bo ja nie widze nic...
mongro10
Moich chłopców wogóle nie interesują lalki,ale np pomagają mi w przygotowaniu ciasta lub sałatki. Za to moja chrześniaczka 5l jest w swoim żywiole bawiąc się z moimi chłopcami samochodami i traktorami :) i ja niewidzę w tym nic złego :)
Ewelka151207
@pola28 zgadzam sie z toba ;)
AnnaZZ
Mój synek nosi sobie lalki jak bawi się ze swoją kuzynką. Przecież nie będę mu zabraniać dziecko musi poznać wszystko.
boja
Mój synek często się bawi lalkami u kuzynek jak je odwiedzamy i nawet dostał 2 lalki od dziewczynek....co prawda teraz już zapomniał o nich leżą w koszu z zabawkami ale jak jest u kuzynek to często....czasem to i pomadką oraz cieniami do ust taką dla lalek się maluje ... ale najczęściej to klocki i autka są w akcji... i nie mam nic przeciwko : chłopczyk-lalka, dziewczynka-autko
AgaC
Ja także kupiłam swojemu synowi lalkę...jak zobaczył u sąsiadki to nie chciał jej oddac, braliśmy ją do domu, a jak mu się znudziła to ją oddawaliśmy... a kiedy znowu byliśmy u sąsiadeczki to znów bawił się lalką...dlatego kupiłam mu własą. Mówi, ze to jego dzidzia i nazwał ją Kasia...lula ją całuje, przytula, a następnie rzuca w kąt do momentu kiedy znów sobie o niej nie przypomnie...
zuzanka123
Nasz syn w zeszłym roku na gwiazdkę chciał dostać domek dla lalek. I dostał. Pomimo oporu ze strony taty :-) Starałam się wybrać taki, który nie kipi różem i jest ok.

Lalki to rodzina: mama, tata, siostra, braciszek. Bawi się nimi. Ostatnio córa (8mcy) dołącza do zabawy. Oczywiście tylko rozrzuca mebelki i bierze je do buzi, ale o dzwo całkiem zgodnie się tym bawią.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.