Menu

Laptop edukacyjny ???

Kobietki przeglądałam właśnie na allegro laptopy dla dzieci.Myślę żeby kupic mojemu synkowi, w styczniu skończy 3 lataka, ale tego tyle jest że nie wiem na co się zdecydowac.Może doradzą mi mamy które kupiły dzieciom takie laptopiki, czym się kierowac przy wyborze?na co zwrócic uwagę, i czy wasze dzieci wogóle jeśli mają to korzystają z nich czy leżą w kącie???

Brygidka82
 753  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat zabawa i nauka dziecko

Odpowiedzi

babooshka
my ostatnio własnie stwierdzilismy by taki kupić naszej córci, widziałam po ok 50 zł na allegro bo WIki uwielbia klikać po naszej klawiaturce. Wim że jeszcze to prezent na wyrost ale będzie miała chociaz swój sprzęt i mam nadzieję że dotrwa do czasu by się dzięki niemu pouczyć :)
babooshka
a ja sie zastanawiam nad modelem "mój pierwszy laptop interaktywny":)
rozowa82
moja tez ma laptopika, nauczyła sie mowic słowi "trzi" czyli trzy i liczy paluszki u stóp i wszystie to "trzi"
korek221
GRZEŚ NAUCZYŁ SIĘ ALFABETU I CYFEREK DZIĘKI TAKIEMU LAPTOPIKOWI, Z TYM ,ŻE JEGO LAPTOP NIEKTÓRE ZGŁOSKI NIEPRAWIDŁOWO WYMAWIAŁ NP: EL, ZAMIAST L , EM ZAMIAST M ITD... POTEM MIAŁAM TROCHĘ ROBOTY Z ODUCZENIEM GRZESIA ZŁEJ WYMOWY LITER...JAK PRÓBOWAŁ PRZECZYTAĆ JAKIŚ WYRAZ TO MU NIE WYCHODZIŁO , ALE TERAZ JUŻ WSZYSTKO W PORZĄDKU(grins)
MOŻE PO PROSTU JA KIEPSKO TRAFIŁAM PRZY WYBORZE ZABAWKI-TRZEBA WYPRÓBOWAĆ PRZED ZAKUPEM.(grins)
agniesia007p
ja dla córki kupiłam latop Fisher price jak miała 3 latka, bardzo fajniutki i wytrzymały, teraz ma 4,6 i bardzo chętnie z niego korzysta na spółkę z bratem 1,6.
polecam jest drogi ale wart swojej ceny
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.