Menu

Laura

podoba Wam się to imię? Mi się z jednej strony podoba, a z innej kojarzy mi się z laurką na przykład na dzień babci

Anastazja86
 297  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Opieka nad dzieckiem Laura imię

Odpowiedzi

mgli21
ja mam w planach nazwac tak córeczke :))myśle nad laura cecylka lub marcelinka:))ale laura mi się bardzo podoba i mi sie kojarzy z kimś ładnym hehehehe nie wiem czemu;D
kama86
Mi sie Laura bardzo podoba..A laurka na nia wolac nie musisz;)
kama86
@Eudaimonia-Moja Michalinka tez miala byc Marcelina tylko mezowi sie nie zabardzo podobalo:)(klaszcze)
LaMandragora
Rodzicom sie ma podobac. Reszta jest bez znaczenia.
Czy podoba mi sie?
Ostatecznie i tak imiona kojarze z ludzmi, wiec bywa, ze lubie bardzo "dziwaczne" imiona z uwagi na to, ze znam swietna osobe, noszaca to wlasnie imie.
jagoda30
Sąsiadki córka ma tak na imię,jako jedyna w okolicy(kciuki)
iwus198920
mam tak na drugie imie
karolcia514
mi sie podoba mojej koleżanki mala tak ma na imię :)
amalka
Imię śliczne i o wiele ładniejsze niż liczne w innych pytaniach padające (grins)
Beatka9316
Mi się bardzo podoba :)
renata29
A mi się nie podoba.
flame123
Weroniczka ma tak na drugie:-) piękne jest:-)
oli28
Bardzo ładne imię:)
Anemona
Moja córka ma tak na imię. Bałam pod uwagę Cecylie ale właśnie obawiałam sie ze bedą na nią wołać Cela. Laura to twarde imię wiec mówi na nią Lusia.
Znaczenie imienia

Bardzo zaradna, nie może usiedzieć w miejscu, lubi słońce i nie cofa się przed żadną podróżą. Ma łatwość wysławiania się, nawiązywania kontaktu z otoczeniem, lubi dobrą kuchnię, przez co miewa problemy z nadwagą. Jest znakomita w zawodach wymagających przemieszczania się, zmian i podróży. Musi wszystko wypowiedzieć i wszystko przeżyć. Nie lubi żyć w cieniu, nieraz uprawia „strip-tease” umysłowy. Jeśli się nie wysłucha jej zwierzeń, można ją zranić do głębi. Jeśli szuka samopotwierdzenia w pokonywaniu przeszkód i przeciwności, tylko ona ma tego świadomość. Subtelna, nieraz na zamówienie. Twierdzi, że jest zdolna do największego bohaterstwa, do całkowitych wyrzeczeń, ale jest mało wyrozumiała wobec cudzych słabostek i bardzo, bardzo wrażliwa na wytykanie jej własnych błędów.

Potrafi odgrywać emocje, sama się o nich przekonując za pomocą wzruszających i wyimaginowanych zwierzeń. Innymi słowy potrafi siać zamęt! Nie znosi, aby coś działo się bez niej, musi grać ważną albo i główną rolę w komedii zwanej życiem. Ma wielkie serce. Jeśli ktoś potrzebuje pociechy, natychmiast zainteresuje tę uroczą pocieszycielkę. Lubi otaczać się wesołą bandą przyjaciół. Lubi przyjmować gości. Porażki nie robią na niej wrażenia. Jest bardzo zmysłowa, otwarta i silnie angażująca się uczuciowo. Pragnie miłości. Ma tendencję do narzucania się tym, których kocha, a trzeba powiedzieć, że łatwo się zakochuje. Kocha rodzinę, jako matka jest trochę zwariowana, ale pełna miłości. Natomiast rolę żony pojmuje raczej niecodziennie. Jej mężowi potrzebna jest duża doza stoicyzmu, by mógł w pełni docenić impulsywną miłość tej kobiety. To uroczy „diabełek”, którego „aniołowie” chętnie poślubiają. Nieszczęśni!

taka właśnie jest moja Lusia. Mąż ostatnio powiedział, że współczuje jej facetowi.(grins)
erdbeere
Moja 3miesieczna córeczka ma tak na imię :) To imię od zawsze mi się podobało, nawet na moje lalki w dzieciństwie mówiłam Laura. Także według mnie, najpiekniejsze ! I ma jeszcze jeden atut- nieczęsto słyszy się to imię. Według mnie niefajnie jest, jak zawołasz swoje dziecko, a tu reagują wszyscy. Laurka wcale nie musisz mówić. Ja mówię np Lauri albo Laurunia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.