Menu

Leczenie państwowe czy prywatne

Jakie jest wasze podejście do służby zdrowia? Wolicie zapłacić i dostać się bez kolejki prywatnie czy czekacie w kolejce i liczycie na naszą służbę zdrowia?

kosia
 588  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

badanie lekarz służba zdrowia

Odpowiedzi

paula80
Jestem podobnego zdania jak @goska. Trzeba mieć naprawdę końskie zdrowie, żeby chorować w tym kraju – każdego wykończą.
ewela
Zależy z czym – bo jak boli ząb to tylko prywatnie jakbym miała czekac na państwowego to dziękuję bardzo – prędzej sam by wypadł.
Marlena
Jeśli to coś nagłego to wybieram prywatne drogi zwłaszcza jeśli chodzi o córkę. Kiedyś zwichnęła rączkę i strasznie płakała na izbie przyjęć było dobrych 6 godzin czekania, pojechałam do prywatnej kliniki przyjęli nas z marszu. Pół godziny wszystko było jasne. Środki przeciwbólowe podane, łapka w gipsie, dziecko spokojne.
AGAO30
Jesli chodzi o mnie to narazie mam fajnie mąż w pracy wykupuje na nas abonament i leczymy się w prywatnej klinice. Niedługo czeka mojego synka zabieg i także robie go w prywatnej klinice.
Misia80
My z mężem do rodzinnego lekarza na państwowe.Ja do ginekologa prywatnie i z Mikusiem do pediatry również prywatnie.
joka26
Prywatnie chodzę do dentysty. Wcześniej też do okulisty a teraz jak nie pracuję i siedzę w domu to będę się rejestrować w szpitalu - podobno terminy są 3 miesięczne hehehe.
Malutek w przychodni ma super pediatrę i nawet bez wczesniejszej rejestracji przyjmie jak jest potrzeba.
kasiab
Ja do dentysty i ginekologa chodzę prywatnie, lekarz ogólny i pediatra państwowo, na szczęscie nie ma kolejek i lekarze kompetentni.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.