Menu

Lekarstwa czy domowe sposoby - jak walczysz z przeziębieniem u dziecka?

W zimowych miesiącach często bywa zimno i nieprzyjemnie, co sprawia, że czasem trudno uniknąć przeziębienia - zwłaszcza u dzieci. Jak walczysz z przeziębieniem u swojego dziecka? Idziesz do lekarza i podajesz dziecku leki czy ufasz raczej domowym środkom na tego typu infekcje?

Jak leczysz przeziębienie u dziecka?

NetMamaTeam Team
 409  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie przeziębienie u dziecka

Odpowiedzi

kama86
Z corka ide od razu do lekarza bo jest mala i nie zamiezam eksperymentowac..
Syn natomiast ma 6 lat wiec jak sie przeziebi to zaczynam leczyc domowymi sposobami przez okolo 2 dni jesli nie ma poprawy idziemy do lekarza.
U nas leczymy sie mleko z czosnkiem,cytryna,syrop z malin,syrop z cebuli,w razie temperatury bolu glowy paracetamol
renata29
Nigdy nie byłam z przeziębieniem u lekarza.
amalka
Jak @Runka (kciuki)
karolincia
Nie biegnę od razu do lekarza jak dziecko kichnie zakaszle albo dostanie gorączki próbuje poradzić sobie sama jeśli nie daje rady to dopiero idę do zaufanej pani doktor.
oli28
U nas tylko pojawią się pierwsze objawy przeziębienia idzie w ruch inhalator i to na ogół wystarcza.Jeśli nie to najpierw są naturalne sposoby a na końcu lekarz..Wiadomo,że jak mała ma 40 stopni gorączki,silny kaszel itp to nie czekamy tylko od razu udajemy się do naszego pediatry.Na szczęście jak do tej pory obyło się bez antybiotyków itp
Beatka9316
Moja jest jeszcze za mała i nie chce eksperymentować. Więc idziemy od razu do lekarza. Do tej pory tylko raz miała antybiotyk... Ze względu na to, że gorączka utrzymywała się ponad 5 dni silny kaszel i katar i bardzo czerwone gardło.. Jak na razie nie choruję i oby jak najdłużej. Ale jak będzie starsza to na pewno będę próbować najpierw domowych sposobów w ostateczności będzie lekarz.
mania78
Ja zawsze radzę się lekarza. Dostałam również na receptę syrop na odporność o smaku malinowym i teraz dziecko choruje mniej :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.