Menu

Lekarz

Witam czy mogłabym dostać od którejś z mam numer do lekarza który odwiedza pacjentów w domu. Moja córka gorączkuje nie mogę zbić temperatury może któraś z Was ma jakiś dobry sposób? Z góry dziękuję za wszystko:)

MlodaMama2
 573  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem gorączka 3 dniowa dziecko

Odpowiedzi

sara7777
Witaj, widze,że jestes z Olsztyna więc zadzwoń na dyżur do swojej przychodni i albo każą Ci przyjść albo zamówią wizytę domową.
Majaaaaaa0000
Kąpiel w letniej wodzie , okłady na czoło , kark , Ile córeczka ma ...Bo mozesz podać czopek , nurofen ...od 3 miesiaca zycia...
MamaMaya
kobito dzwoni sie do przychodni do ktorej jest zapisane dziecko i lekarz przychodzi na wizyte domowa nawet nie napisalas z jakiego miasta jestes co za niepowazne pytanie (krejzolka)
MlodaMama2
Dzięki Majaaaaa0000 :)
W tym cały problem,że mieszkamy tu od niedawna więc nie mamy tu jeszcze swojej przychodni dlatego prosiłam o numer do jakiegoś lekarza.
MlodaMama2
A mała ma 1,5 roku. I podaję czopki i syropek.
JUSTYNA300511
ale co ci przyjdzie z tego ze ja Ci podam numer do lekarz jak moze Ty mieszkasz na drugim końcu Polski...a nie napisałaś nawet z jakiego jesteś miasta.W szczególnych przypadkach jedzie się na pogotowie albo dzwoni i oni przyjeżdzają
MlodaMama2
W profilu jest napisane OLSZTYN!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.