Menu

Lekarz na wagę złota

Wybór odpowiedniego pediatry dla dziecka jest niezwykle ważny. Musimy mieć zaufanie do lekarza, bowiem to właśnie jemu powierzamy na kilka ładnych lat zdrowie naszego dziecka. Na jakiej zasadzie wybierałyście pediatrę dla dziecka? Szukałyście opinii w internecie, rozmawiałyście z koleżankami, które leczą swoje dzieci, czy też wybór był na chybił trafił? Wybieracie tradycyjnych pediatrów czy też lekarzy zajmujących się alternatywną medycyną? Opowiedzcie jak wyglądał wasz wybór pediatry i czy jesteście zadowolone.

Ania
 1045  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie leczenie lekarz pediatra lekarz służba zdrowia

Odpowiedzi

kasiam146
ja 1 pediatre wybralam na podstawie polecenia przez kogos i niestety zle trafilam jak maly trafil z wysoka goraczka do niej to stwierdzila angina i zastrzyki wpakowala po 3 dniach okazalo sie ze to nie angina tylko trzydniowka byla. Bez zastanowienia zmienilam przychodnie. Drugiego lekarza polecila mi kolezanka ktora chodzi do niego z 2 dzieci bylam raz jak maly mial katar i narazie na szczescie nie bylo potrzeby do niego chodzic. Ale ten lekarz bardzo mi sie spodobal wszystko dokladnie objasnil co jak dlaczego po co i skad sie bierze.
monique25
nienarzekam na pediatrę :) nie wiem czy to nie kwestia tego że bywamy u niej bardzo rzadko ?:)tylko na bilansach bo częściej nie ma potrzeby
daryjka87poznan
Zapisałam mała do tego samego lekarza co ja chodziłam gdy byłam nastolatką.
amalka
Będąc w ciąży podpytywałam znajomych, którego pediatrę polecają. Wybrałam dr G (kurde, źle się kojarzy hihi) i był to strzał w 10! Ma świetny kontakt z Krzysiem, tłumaczy wszystko po 5 razy, nie spławia kolejnych pacjentów traktując ich jako kolejnej "kartoteki". Już przy drugiej wizycie zwracał się do synka po imieniu (pamiętała) nawet mijana na ulicy przystanie, zapyta o zdrowie. Pomogła również mnie bo dzięki niej po latach badań zdiagnozowano moją chorobę (poleciła placówkę i dała mi skierowanie) Gdy przeniesiono dr G do innej przychodni, przenieśliśmy synka "za nią" Szczęśliwie- jeśli chodzi o synka- niezwykle rzadko odwiedzamy lekarzy.
lola86
Ja wybrałam pediatre do którego sam chodziłam będąc dzieckiem . Jest to starsza bardzo miła pani która ma wspaniałe podejście do dzieci . Do której mama pełne zaufanie .
mycha2706
Pediatra moich dzieci to mój pediatra.Kobieta z bardzo duzym doswiadczeniem,która diagnoze stawia patrząc na dziecko,które wchodzi do gabinetu...nigdy się nie pomyliła,oczywiście bada je później :)
Jest bardzo dobrym lekarzem, z podejściem do dzieci,przyjazna i skuteczna.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.