Menu

Leki.....

Kurcze normalnie przeraziłam się jak policzyłam ile mam tabletek do łykania teraz. Witaminy, skrzyp polny. Złapała mnie infekcja pęcherza no to mamy urosept, no spa dodać do tego jeszcze anty tabletę to jest już 7 :(( no masakra jakaś. A jak u Was? Jak już bierzecie tyle to rozkładacie to jakoś czy wszystkie naraz? Mała ankietka na dole - ostatnio w wiadomościach było, że Polacy biorą za dużo leków przeciwbólowych.... w Wy mamusie bierzecie czy idziecie do lekarza jak coś się dzieje? Mówię tu np o bólu zęba czy głowy??

Leki.....

agaorto
 698  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

lekarstwa

Odpowiedzi

xkasiulax
Bardzo rzadko biorę przeciwbólowce poprostu mnie rzadko coś boli (grins)(grins)(grins)(grins)(grins) Jeśli na bóle miesiączkowe to Ibum apap rutinoscorbin,biorę raz w tygodniu po 2 teb,no i witaminę C staram się codziennie choć często zapominam ,w ciąży bałam witaminki centrum materna(prezent)
koza54
ja biorę jak mnie już na prawdę mocno głowa boli czy brzuch. no i niestety jak ma nos zapchany to nie obędę się bez kropelek :/
renata29
przeciwbólowe biorę tylko na bóle miesiączkowe a tak to łykam teraz skrzypowitę:)
renata29
aha,lekarzy omijam szerokim łukiem ale tabletkami sama się nie faszeruję,te dane o ilości zażywanych leków mnie przerażają!
renatka
Ja niestety ze względu na swoją chorobę muszę brać leki 2-3 razy dziennie,dziennie tj.kilkanaście tabletek i tak do końca życia .Idzie się przyzwyczaić.Ale jak tylko mogę nie brać jakiegoś leku to go odstawiam chociaż na trochę.A leki przeciwbólowe biorę tylko przy ostrych bólach ,jeśli ból jest nie do wytrzymania...(pout)(awve)
tlolek
przeciwbólowych normalnie biore bardzo mało ale ostatnio po pigułach baaardzo boli mnie łeb i biore znacznie więcej bo praktycznie kilka w tygodniu(placze)(placze)(placze)(placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.